Тодоренко для російського глянцю задерла ноги в чоботях і дала поради про чоловіків

12 вересня 2017, 15:28

Телеведуча Регіна Тодоренко приміряла на себе пустотливі "школярські" луки та поговорила про дуже серйозне: де брати хазяйновитих чоловіків, а де – сексуальних.

Регіна, з гульками , косичками та коротким волоссям дала поради про кохання у російському Glamour.

До слова, цієї осені кралечка другий рік поспіль змагатиметься за звання російської "Телезірки року" за версією журналу.

Регіна попустувала для російського журналу

Кількома світлинами з хуліганської фотосесії Тодоренко поділилася в своєму Instagram.


"Якщо ви хочете чоловіка хазяйновитого, його можна зустріти на ринку в Ефіопії. Якщо хочете чоловіка розумного, шукайте його в якійсь бібліотеці в Європі. А якщо хочете чоловіка сексуального, то, звісно ж, треба їхати на Кубу!", - дала настанову жінкам телемандрівниця.

Тодоренко, як ніхто, знає, де водяться хазяйновиті чоловіки, де розумні, а де сексуальні

Тим, кому кортить всього й одразу, Регіна порадила повозити свого хлопця по світу та самотужки зробити з нього чоловіка своєї мрії.

Нового обранця Тодоренко радить одразу знайомити з мамою або, ще ліпше, з бабусею. Адже мудрі жінки одразу розпізнають, чи в чоловіка серйозні наміри.

Регіна позадирала ноги в чоботях

"Якщо він вам не пише, спровокуйте його, щоби він написав, або плюньте і дайте відповідь тому, котрий пише", - порекомендувала Регіна.

І надавала читачкам порад

Нагадаємо, також телезірка впевнена, що дівчині не слід неодмінно чекати першого кроку від чоловіка, що їй сподобався. Вона цілком може розпочати завоювання сама. Як відомо, в самої Регіни є бойфренд-однолюб, шоумен Микита Трякін.

Фото з Instagram Тодоренко та Glamour

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів