Єфросиніна зі своїм "голим" фото порадила, як полюбити спорт

7 грудня 2017, 11:00

Телеведуча Маша Єфросиніна частенько ділиться власним досвідом щодо тренувань та догляду за собою. Тому її часто запитують, як же ж почати займатися спортом.

І от у Маші урвався терпець, і вона виклала основні поради та проілюструвала їх своїм найбільш "голим" фото, які є у мережі. Щоправда, телезірка просто забула, що вже викладала схожі світлини раніше.

"Крім того, що це, мабуть моє найбільш "голе" фото з існуючих у мережі (і взагалі, це дебют мого пупка :), є одна річ. Справа накипіла", - почала Єфросиніна.

Маша зазвичай не оголюється у мережі, бо вважає, що сексуальність жінки - не у "стягнутих дупкою сісяшах"

"За останній час мені просто безліч разів поставили запитання: "як змусити себе займатися спортом?". Радує одне - всі розуміють, що займатися потрібно) . Спорт - це здоров'я не тільки тіла, а й душі. Стрес знімати я біжу насамперед на фізичні заняття, причому посилені!" - зауважила Маша.


"Дебют" Машиного пупка відбувся набагато раніше

"Ловіть кілька моїх порад про "змусити": 1. Попросіть друзів або рідних подарувати вам абонемент в зал, а потім попросіть їх регулярно вас питати, чи відвідуєте ви його. Небажання бути присоромленим - хороший мотиватор!" - почала поради телеведуча.

До речі, 38-річна Єфросиніна не радить сидіти на дієтах

"2. Купіть красиву спортивну форму! Щоб добре сиділа на вас! Ноги в нових кросах понесуть вас самі до людей у треніках! 3. Посперечайтеся з другом або краще з тренером на щось реально цінне, чого ви позбудетеся, якщо не досягнете результату в поставлені терміни! Я ще не бачила, до речі, щоб хтось програв. Рухайтеся, відчувайте себе і свої можливості! Будьте здорові!" - підсумувала Марія.

Завдяки заняттям під час другої вагітності Маша не втратила форму

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів