Тодоренко розповіла, як запізнилася на навчання у Нью-Йорку

12 грудня 2017, 11:39

Мандрівниця і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно розпрощалася зі своїми телеподорожами, вступила до Нью-Йоркської кіноакадемії. Щоправда, на перше заняття артистка запізнилася.

Сталося це через тривалий перельот.

Регіна розповіла про свої перші навчальні успіхи у США та показала світлини.

"Через тривалий перельот я запізнилася на свій перший навчальний день і пропустила орієнтаційний предмет, на якому нам розповідали, чого ми навчимося за ці 2 місяці, показували, де і які аудиторії знаходяться", - зізналася Тодоренко.


Тодоренко, схоже, швидко звикла до життя у Лос-Анджелесі

"Моя перша лекція почалася зі сценарної майстерності. У мене трохи дивний педагог, але він настільки творчий, так захоплююче розповідає про свій предмет, що відразу хочеться творити і писати геніальні сценарії під його керівництвом", - поділилася враженнями Регіна.

Так вона і написала свій перший невеликий сценарій.

"Це сценарій про перше побачення. Мене похвалив викладач, сказав, що це дуже хороша ідея, що сценарій вийшов цікавим, і його час втілювати в життя. Уже з першого заняття на режисурі у нас запитували, які фільми ми хочемо знімати, так як після закінчення курсу ми повинні будемо зняти 4 короткометражки", - похвалилася дівчина.

Регіна вже написала свій перший сценарій, а згодом зніматиме кіно

Крім основних предметів, таких як кінорежисура, монтаж, операторська та акторське мистецтво, Регіна проходитиме ще й курс кінопродюсера.

"Заняття в кіноакадемії проходять щодня по 10-12 годин. Мені дуже пощастило з педагогами. Вони намагаються досить доступно і зрозумілою мовою пояснити, як працює режисер на майданчику, які у нього завдання і обов'язки, як працює продюсер, які він функції виконує, звідки беруться гроші на фільм. Вже днями ми починаємо знімати свої перші шматочки майбутнього фільму", - розказала Тодоренко.

І про улюблені танці Тодоренко не забуває

Нагадаємо, крім прощання з телешоу "Орел и решка", Тодоренко розпрощалася і з бойфрендом.

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів