Тодоренко прощається з телемандрами та хоче "Оскар" і заміж

30 листопада 2017, 12:24

Телеведуча Регіна Тодоренко офіційно розпрощалася з телешоу, з яким об’їздила весь світ.

Після 4-х років роботи в "Орел и решка" Регіна починає новий етап, в якому хоче вийти заміж, повчитися кіно та поїхати у подорож вже зі своїми дітьми.

Про все це зірка розказала у промові, присвяченій шоу.

"Подорожі в "Орел і решка" закінчилися… Я щиро люблю свою команду, всіх тих людей, які разом зі мною створювали цей проект, які працювали над моїм образом, писали сценарії, монтували сюжети… Стільки, скільки пережили ми разом, напевно, не пережив ніхто… Тоді ми були однією великою родиною", - зазначила Тодоренко.


Регіна попрощалася зі своєю телеродиною

Також Регіна подякувала творцям проекту за те, що дали їй можливість відвідати найвіддаленіші куточки планети.

"Про цю подорож, довжиною в 4 роки, я обов'язково розповідатиму своїм онукам і правнукам", - сказала Регіна.

Чого тільки не траплялося з Тодоренко під час роботи у телешоу

"Мабуть, я буду шалено сумувати за своїм легендарним рюкзаком. Цей товариш супроводжував мене у 105 країнах, щоправда, іноді мені щастило і я була багатою. Але саме в цьому рюкзаку якийсь час зберігалося все моє життя: одяг, їжа і 100 доларів", - згадала телеведуча.

Цей рюкзак побував у 105 країнах світу. А чого досяг ти?

"Майже всі ці 4 роки я не була вдома. Я не бачила, як дорослішає мій племінник, не бачила, як старіють мої батьки. Я пропустила стільки Днів народжень родичів, близьких друзів, посиденьки з якими обмежувалися хвилинними зустрічами, більшість з яких проходило по телефону…" - зауважила вона.

"Але я ні про що не шкодую. Я дуже люблю свою справу, і мені дуже сумно з нею розлучатися. Але в світі ще стільки всього нового, що хочеться спробувати!" - наголосила Регіна.

"Я дуже хочу повчитися в американській кіноакадемії і одного разу отримати Oscar, хочу створити власне телевізійне шоу, хочу вийти заміж, народити дітей і вирушити подорож по світу, але вже в іншому форматі - разом зі своєю сім'єю", - зізналася Тодоренко.

Ще Регіна розійшлася з хлопцем, тож, може, знайде собі нового у США

Нагадаємо, нещодавно Тодоренко отримала російську премію "Жінка року".

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів