Луценко розповів, чи робила його "тигра" пластичні операції

14 грудня 2017, 14:28

Гепрокурор Юрій Луценко дуже обурюється, що його дружину Ірину поливають брудом у мережі.

Особливо його дратують чутки про пластичні операції його благовірної.

У програмі Hard з Влащенко Луценко розповів, як ставиться до політичної кар’єри жінки та заперечив інформацію про пластику.

Ведуча запитала Юрія Віталійовича, чи подобається йому те, що його дружина пішла у депутати.


Луценко почав здалеку.

"Коли ще я був міністром внутрішніх справ, ми з нею ходили на якусь політичну вечірку, і коли прийшли додому, по-перше, нарізали ковбаси, бо там їсти неможливо, а по-друге, вона сказала – таке враження, що там змії діляться ядом. І ми більше ніколи не ходили", - згадав генпрокурор.

"Коли я потрапив в тюрму, вона взагалі не хотіла спілкувати з журналістами і телевізором. Вона не вміла цього і не хотіла, але мусила. Я завжди казав, що раніше я її тільки любив, то зараз і люблю, і поважаю, бо вона стала тигрою, політиком і продовжує мою лінію", - заявив Луценко.

Луценко вважає свою жінку тигрою

"Я знаю, що у мережі її поливають брудом достатньо. Останнє, що мене просто мені зірвало дах, про те, що вона в Петербурзі робила пластичну операцію. По-перше, вона ніколи не робила ніяких пластик. Вона пережила певну операцію…", - запевнив Луценко.

Від чуток про пластику дружини в генпрокурора зриває дах

"А по-друге, вона весь час проводить на роботі. Я приходжу о пів на першу, вона з’являється за 15 хвилин до мене. Мені це не подобається, але вона – особистість. І Іра має право робити те, у що вона вірить. Тим більше, наші погляди на життя, в принципі, співпадають. Як я можу рекомендувати їй бути менш яскравою, якщо я такий", - зазначив генпрокурор.

Так Ірина Луценко виглядала ще у березні. Фото Богдана Бортакова

Нагадаємо, крім того, що Ірина Луценко цього року на другому місці за впливовістю серед жінок, вона ще й отримала відзнаку "Жінка ІІІ тисячоліття".

Фото "УП", Богдана Бортакова з Facebook та стоп-кадри з віде телеканалу "ZIK"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів