Винник посеред хмарок вдав із себе брутального рокера. ВІДЕО

Четвер, 14 грудня 2017, 17:01

Співак Олег Винник пригадав своє "рокерське" минуле і злегка присмачив брутальністю свій новий кліп. Звісно ж, він про кохання, а ще про вихід із "клітки" зони комфорту.

На думку Олега, пісня "Як жити без тебе" комусь може нагадати його ж славнозвісний суперхіт "Вовчиця" – вона "глибока, лірична, але при цьому драйвова".

 Гей, дівчата, кому трохи глибини, ліризму і драйву?

"Насправді мені дуже близький цей стиль. У студентські роки я грав у рок-бенді, перегравав на гітарі відомих музикантів та захоплювався рок-н-ролом. Слухав Deep Purple. Nazareth, Scorpions", - заявив Винник.

У новому кліпі Винник пригадав своє "рокерське" минуле 

"Коли виникла ідея написати дану пісню, я спробував кілька різних варіантів, одначе зразу збагнув, що інакше вона пролунати не могла. Трек несе важливий меседж, передає почуття до жінки, котра дарує крила", - пояснив артист.

На гарних ніжках жінка входить у життя чоловіка і дарує йому крила 

За задумом творців кліпу, головний герой ніби знаходиться в клітці, котра уособлює зону комфорту людини. І лише вийшовши з неї, узявши за руку іншу людину, вона може злетіти.

 Це Винник залишає свою "клітку" серед хмар

"Людина без кохання, як папуга у клітці або птах із одним крилом. Але коли в її життя приходить це прекрасне почуття, виникає відчуття окриленості, з'являється здатність ширяти над землею", - зазначила режисер відео Олена Винярська.

 В Олегові прокинувся рокер

Як відомо, у юні роки брутальний Винник захоплювався не лише рок-н-ролом, а й дівчатами, котрих, бувало, мав по чотири на день.  

Фото прес-служби, відео з YouTube 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів