Могилевська показала, як її "готують у космос". ВІДЕО

П'ятниця, 15 грудня 2017, 13:01

Співачка Наталя Могилевська продовжує свої реабілітаційні тренування, відновлюючись після розривів зв'язок у плечах. Вона показала свої "польоти", від яких у непідготованого глядача може й запаморочитися в голові.

"А ви таке пробували? Дуже корисно і дуже страшно", - зізналася Могилевська у своєму Instagram.

 Могилевська показала, як вона літає

Як висловилася співачка, її тренер "продовжує готувати її до польоту в космос, мінімум".

Допис, поширений Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) Гру 14, 2017 о 11:52 PST

Нагадаємо, як раніше хвалилася зірка, завдяки тренуванням їй вдалося уникнути операції. А танці та правильне харчування помогли позбутися 25 зайвих кіло.

Але головне, що дало Наталі щиро полюбити своє відображення в дзеркалі - це щастя. Адже, зі слів співачки, в неї є "мільйон її молодих ідеальних фото", на яких вона собі не подобається.

Нещодавно співачка знялася для глянцю 

"Просто я ніколи не була такою вродливою, як зараз, коли зрозуміла, що щастя - це вибір, свого роду базова комплектація, котра у нас від народження, і котру ми, на жаль, із усієї гами емоцій та почуттів у нас усередині, не вміємо обирати", - поділилася Могилевська.

 Наталя вважає, що головне - це щастя

"Навчитися цього, а відповідно, і полюбити своє відображення у дзеркалі, помогли медитації. Я ніколи не була так приголомшливо і ніжно закохана в свою зовнішність, і ніколи з такою величезною повагою не ставилася до самої себе і Господа Бога, який мене створив, як зараз", - зізналася вона.

 Могилевська в себе закохана

Як підкреслила 42-річна Наталя, вона не робила жодної пластичної операції та не планує, а медитації мають ще й "ліфтинг-ефект", розслаблюючи м'язи обличчя.

Нагадаємо, в листопаді Могилевська змусила себе злітати на відпочинок до Іспанії.

Відео і фото з Instagram Могилевської 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів