Якби песики вміли говорити: зірки вітають з Новим роком від імені своїх улюбленців

27 грудня 2017, 15:04

Наступний 2018-й, як відомо, - рік собаки. Але наші чотирилапі друзяки в якості привітання можуть сказати хіба що "гав".

Помогти деяким із них вирішили зіркові хазяї.

ТаблоID запитав Нату Жижченко, Джамалу, Валерія Харчишина, Настю Каменських та Павла Зіброва, що, на їхню думку, побажали б їхні вихованці у Новому році, якби вміли говорити.

"Якби все ж так сталося, що мій пес заговорив би під Новий рік, у першу чергу, він попросив би їсти", - каже Ната Жижченко з ONUKA про свого джек-рассел-тер’єра Піфа.


Ната зі своїм Піфом

"А от що стосується побажань, мені здається, побажав би людяності усім. Рідкісна річ – останнім часом. Проте, здавалося б, має бути властивою нам", - зауважила співачка.

Євген Філатов, Ната Жижченко та Піф бажають у Новому році людяності

"Я думаю, якщо б моя собака Габі Габріелла, а я її називаю Горпина, німецька вівчарка, вміла говорити, вона б сказала: "Тато, папа по-руськи, ти мені привозиш мало ласощів. Привозь мені побільше м’яса, а не кісточок, не будь жлобом!" - зазначив Павло Зібров.

"Оце я звертаюсь до всіх, хто має тварин, адже тварини іноді кращі, ніж люди. Тому ставтеся до них з добром, теплом, принаймні як до тещі своєї рідної", - закликав артист.

Павло Зібров та його красуня Габріелла бажають бути щедрими

"Я точно знаю, що моя Мімі побажала б залишити всі образи, сварки і негативні емоції в році, що минає, щоб новий 2018-й рік почати з нової сторінки і з чистим серцем, яке буде відкрито для близьких і рідних нам людей.", - сказала від імені своєї болонки бішон-фрізе Настя Каменських.

"Побажала б також знаходити для них більше часу, адже це так важливо - приділяти увагу тим, хто є невід'ємною частиною нашого життя", - додала співачка.

"Залиште негатив та образи у старому році", - закликають Мімі та Настя

"Мені дуже хочеться, аби в Києві було багато зелених парків, галявин, гарних майданчиків, щоб було охайно навколо. І щоб усюди гуляли щасливі люди зі своїми домашніми улюбленцями. А ще звучала гарна музика на фестивалях, на які можна було б приходити з нами, песиками. Спокою та миру вам!" - саме так озвучила побажання своєї Баду Джамала.

Парків, музики та миру бажає вагітна Джамала з чоловіком Бекіром і песиком Баду

"Якби Барні міг говорити, він побажав би, щоби люди стали добрішими і ніколи не відчували самотності. Щоб у вас ніколи не боліли лапи, і вам не пхали в рот різні пігулки від паразитів, а ще, щоб вам ніколи не робили ніяких уколів", - сказав за свого Барні лідер "Другої ріки" Валерій Харчишин.

Барні бажає людям бути добрішими

"І щоб у вас завжди було право і місце займатися чим ви хочете, а не тим, що вам кажуть, чи комусь потрібно. І щоб у цьому світі вас хтось любив так, як люблять мене!", - додав Харчишин.

Харчишин любить свого пса, а той бажає, щоб усіх так любили

Утім, серед зірок є багато любителів котів. ТаблоID вирішив не дискримінувати власників кицьок, у яких, вочевидь, теж багато побажань у Новому році.

"Если бы мои пять кошек умели говорить, они бы пожелали украинцам в Новом году чистоплотности, как в быту, так и в отношениях. Отрастить когти, и поработать над интуицией, чтобы в очередной раз не лохануться с выбором", - сказала травесті-діва Монро.

Монро побажала від імені котів

"Хотя не уверена, что кошки захотят вообще говорить с человеком, так как понимают, что это всё бесполезно", - іронічно додала артистка.

Фото з соцмереж та надані власниками

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів