Onuka порівняла Філатова з собакою та розповіла, як він урятував її від депресії

15 вересня 2016, 14:23

Музичне подружжя Ната Жижченко з "Onuka" та "The Maneken" Євген Філатов самі організували своє "інтелігентне" весілля, на якому не було тамади, конкурсів та інших традиційних атрибутів.

Пара знялася у весільній фотосесії для журналу "Viva!" та поділилася подробицями святкування.

Раніше Ната вже розповідала, як знайомство з Євгеном допомогло їй врятуватися від постійного суму. Адже дівчина була у глибокій депресії, і саме кохання Філатова допомогло вийти з цього стану.

"Я вийшла з емоційної тіні, якщо можна так сказати. Як в "Денному дозорі". Я довго лікувалася від депресії, але це все не дуже допомагало. Це все було як забуття, нещадна зневіра. І тільки завдяки тому, що я хотіла бути з Женею, мені потрібно було одужати і стати нормальною, навчитися радіти життю", - зізналася співачка.


Філатов навчив Жижченко радіти життю

"Вилікуватися від депресії просто словами неможливо. Люди, у яких ніколи її не було, не зрозуміють, що це таке. Ми з Женею повні протилежності. Я меланхолік, люблю побути на самоті, помріяти, подумати про своє. Мені комфортно бути сумною. А Женя зовсім інший, не дарма у нього був нік Мажор. Він дійсно мажор - радісний і любить життя", - поділилася Ната.

Вона також порівняла чоловіка з їхнім домашнім улюбленцем.

"Він взагалі нагадує нашого собаку Піфа, джек-рассел-тер'єра, - завжди такий енергійний. І коли ми стали зустрічатися, його радість перемогла мій смуток", - додала Ната.

Ната порівняла Женю з їхнім собакою, який завжди радісний та енергійний

Також співачка розказала, що не хотіла весілля, бо не любить всього цього.

"Мені завжди здавалося, що такі свята не для мене: в юності я була далека від усіх цих нескінченних тостів, конкурсів та весільних обрядів. А зараз я від власного весілля отримала навіть якесь задоволення: я дійсно була рада бачити батьків і родичів", - зізналася вона.

"Правда, наше весілля нагадувало більше вечірку - у нас не було тамади, конкурсів і всіх інших традиційних розваг. З атрибутики були тільки каблучки і торт. Я навіть букет не кидала", - зазначила Ната.

Музиканти одружувалися без традиційних весільних атрибутів

А Євген додав, що саме на весільній вечірці їхні батьки нарешті зустрілися і роззнайомились.

"Випала нагода всіх посадити за один стіл. Вийшла супервечірка, на якій всі раді один одного бачити. Це було свято для рідних, і воно вдалося! Батьки говорили тости у віршах, написали есе, ну, тобто якось так все було інтелігентно", - розповів Філатов.

Ната і Євген були разом 8 років перед тим, як одружутися

Вечірку Ната з Євгеном готували самі.

"Це реально цікавий досвід, як підготовка до сольного концерту. Нічого складного тут немає, хоча я розумію, чому наречені плачуть в такий день. Все-таки це стрес для непідготовленої людини, але у мене сліз не було - я загартована. У нас все пройшло, як в кіно, мені здається, без єдиного неприємного нюансу", - поділилася Жижченко.

Вони самі знайшли заміський комплекс у Чернігівській області з озером та соснами. А на другий вечір після весілля зробили вечірку для друзів і музикантів з Києва.

Святкували все ж таки, як і в селі - два дні

До речі, Філатов також розповів, як зробив Наті пропозицію. Це сталося раптово, в машині біля МакДональдса.

"Це було 30-го грудня минулого року. Я розумію, що прогавив усі собою ж відведені терміни. У нас на носі корпоративні заходи, і ми в черговий раз не зустрічаємо Новий рік разом... Ми замовляємо каву на "МакДрайв", і я розумію, що все: через 15 хвилин ми розлучимося і в цьому році більше не побачимося. І ось, сидячи в машині на парковці "МакДональдса", в абсолютно неофіційній обстановці я і зробив Наті пропозицію. Витягнув обручку і сказав: "Виходь за мене заміж".

Нагадаємо, також Ната з Євгеном знялися в іншій весільній фотосесії у стилі постапокаліпсису.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів