Полякова стала брюнеткою та розказала про догляд за обличчям

П'ятниця, 29 грудня 2017, 16:36

Співачка Оля Полякова, яка нещодавно показала різнобарвних дочок, вирішила і собі поекспериментувати з кольором волосся.

Для спецпроекту JetSetter Суперблондинка стала брюнеткою та розказала про свої секрети краси.

"З появою Інтернету людям набридає дивитися на одне і те саме. Ми живемо в епоху дуже швидкої втрати інтересу. Тому перший і найбільш дієвий спосіб привернути до себе увагу - змінити зовнішність", - ділиться Оля.  

 З Олі зробили незвичну сріблясту блондинку

"Якщо подивитися на найяскравіших західних представниць шоу-бізнесу, таких як Мадонна, Гвен Стефані, Кеті Перрі, Леді Гага, то вони змінюються постійно. Неможливо зрозуміти, якого кольору у них волосся, який вони довжини, якої форми їх носи (сміється). Це і є данина часу", - вважає співачка.

 У цьому образі співачка дещо схожа на Lady Gaga

Також Полякова згадала, як колись приміряла образ брюнетки.

"Востаннє, коли я знімалася у фотосесії, одягла чорну перуку кольору воронячого крила. Мені було в ньому дуже негарно. Прямо хотілося здерти його з голови, так він мені не подобався! Але фотографії вийшли розкішні. Виходить, що за допомогою світла і вмілого фотографа ти будеш виглядати приголомшливо навіть в образі, який тобі не подобається", - зауважила співачка.

 А з темним волоссям Оля дуже подібна до своєї старшої доньки Маші

Цікаво, що у повсякденному житті Оля не робить макіяж.

"У повсякденному житті я використовую тільки сироватки, витяжки з альпійських рослин, чорної ікри, плацент та інше. Я тільки доглядаю за шкірою і нічим її не покриваю. Винятковий догляд - повноцінний, дорогий і суцільний відпочинок від декоративної косметики. У повсякденному житті мене не можна побачити з макіяжем! Ніколи!" - запевнила артистка.

 
 Гриму Поляковій вистачає і на сцені, тому у звичайному житті вона обличчя не фарбує

Фото JetSetter


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів