Полякова показала різнобарвних дочок та розказала про льох для сирів

Вівторок, 26 грудня 2017, 13:58

Підбиваючи підсумки року, співачка Оля Полякова прикрасила одразу дві святкові обкладинки глянцю.

На першому фото вона з обома доньками, на другому – сама.

Світлини у стилі поп-арт авторства Соні Плакидюк та інтерв’ю артистки були зроблені для Viva!.

Полякова зізналася, що саме цього року нарешті знайшла час, аби добудувати будинок, в якому  від першого бруска до штори – її особиста творчість.

"Я нарешті здійснила свою мрію - завжди хотіла велику спальню. Ще одну мрію я втілила: дозволила собі розкішну терасу в 35 метрів. Тепер у мене там дивани, зимовий сад, мандаринові дерева, величезний стіл для гостей, за яким може поміститися 22 людини", - поділилася Оля.

 Оля з Алісою та Машею приміряли яскраві образи до Нового року

"І ще під моєю спальнею помістилося 2 гостьових спальні, а під ними - увага! - 100-метровий льох. Нарешті мої сири будуть жити кожен в окремих кімнатах", - додала вона.

А ще Оля поділилася думками з приводу своєї участі в "Євробаченні".

"Участь у такому конкурсі, навіть у його національному відборі, для багатьох артистів дійсно можливість заявити про себе. Але тим, у кого багато концертів, кого постійно бачать на телебаченні і чиї пісні звучать по радіо, це потрібно, тільки якщо артист їде на "Євробачення" точно і без відбору. Як це було з Ані Лорак, Данилком. Адже такий виступ, номер, пісня, поїздка - це величезні витрати, і на них треба йти, оцінюючи не тільки ризики, але і можливу користь", - зауважила Полякова.

 Полякова має 100-метровий льох для сирів

"…Залучити ж мене до участі у відборі на "Євробачення" можна тільки в тому випадку, якщо сторона, яка запрошує, візьме на себе всі витрати на підготовку мого номера. У всякому разі, мій продюсер озвучив організаторам відбору цю умову", - додала співачка.

Нагадаємо, нещодавно Полякову нагородили за сімейні цінності.

Фото "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів