"Господиня, Коханка і Чарівниця" Горбачова показала кліп-медитацію

22 січня 2018, 16:01

Співачка Оля Горбачова взялася допомогти своїм шанувальницям помедитувати й розібратися з основними, на її думку, образами, котрі живуть усередині кожної жінки.

У своєму новому кліпі-медитації на пісню "Гори, гори" вона показала сім основних образів: Господиню, Коханку, Зірку, Дружину, Музу, Чарівницю і Божественну душу.

Бонусом, за задумом творців відео, іде підвищення енергетичного рівня та загальна гармонізація глядачів.

Горбачова представила кліп-медитацію

"Це дуже особиста пісня, котра допоможе багатьом жінкам зрозуміти себе, дізнатися своє джерело сили і стати щасливішими", - пообіцяла Оля.


"У процесі її написання зі мною відбулися такі трансформаційні події, котрі допомогти повернути свою втрачену силу і відкрити себе нову", - поділилася вона.

Співачка хоче допомагати жінкам відкривати самих себе

Зі слів Горбачової,кліп, якому нема "беззмістовного мигтіння картинок", допомагає відключитися від соціуму та веде до власного світу кожної глядачки.

А це Муза чи Чарівниця?

"Лише в стані спокою жінка може почути справжні бажання і зустрітися сама з собою", - пояснила співачка.

Попереджаючи закиди щодо схожості деяких кадрів кліпу з роботами інших відомих кліпмейкерів, Оля підкреслила, що жодна ідея не належить нікому по-справжньому. Мовляв, ми всі їх одержуємо з одного й того ж всесвітнього джерела.

Горбачова розмножилася для повчального кліпу

Сингл "Гори, гори" входить до альбому "7 Жизней Женщины". Пісень у ньому, відповідно, сім.

Нагадаємо, і Оля-господиня, і Оля-коханка, і Оля-чарівниця, і всі інші Олі належать продюсерові Юрію Нікітіну. Відео з їхнього весілля теж стало кліпом Горбачової.

Відео з YouTube, фото з Facebook Горбачової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів