Смійтесь, як Чак Норріс: Притула розказав, як реагувати на жіночий плач

21 лютого 2018, 15:09

Телеведучий і шоумен Сергій Притула відповів на інструкції своєї колеги Ольги Фреймут щодо того, як жінка має правильно плакати.

Він склав власний список і оприлюднив його у своєму Facebook.

"Клаптик моєї книги з етикету. Обов'язково допишу... але поки: Як правильно реагувати, коли поряд плаче жінка", - почав Притула, копіюючи стиль Фреймут.

1) Якщо поряд з вами плаче жінка – радійте! Адже ви впливовий! І ви заслужили на це шоу!


Притула показав іронічний чоловічий погляд на жіночий плач

2) Радійте беззвучно. Смійтесь, як Чак Норріс в будь-якому кіно. Щоб чутно було лише, як тріскає губа.

3) Не дозволяйте їй плакати на вашому плечі. 100% у неї не водостійка туш! Те, що вона в цей момент буде схожа на одного з героїв Хіта Леджера – це фігня, а от ваш піджак ні в чому не винуватий!

Смійтесь, як Чак Норріс та радійте своїй впливовості - радить Притула

4) Якщо жінка плаче в добре освітленому місці – це добре. Можете розглянути її з усіх сторін. Якщо під час плачу у неї течуть шмарклі, почервоніла шкіра, відбуваються неконтрольовані приступи метеоризму і обличчя схоже на дупу шарпея – терміново запхайте жінку у напівтьмяне місце! Але обов*язково волочіть привабливішим профілем від себе. Як-не-як, на вас дивляться люди!

5) Якщо та "нєвмєняшка" продовжує ревіти і намагається сперти все на алергію, просто виведіть на поріг і дайте підсрачника черевиком із вашими ініціалами. А поки летітиме, скажіть щось таке: "Цвіте конопля. Ця ейфорія... Даруйте". Немає сенсу витрачати коштовні емоції на фальшиву інтелігенцію!

Нагадаємо, Фреймут також озвучувала загальні правила для справжніх леді.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів