Зіанджа у телешоу виконала "сповідь" та показала ноги. ВІДЕО

2 квітня 2018, 11:40

Співачка-трансгендер Зіанджа, яка бере участь у телешоу "Голос країни" в команді Потапа, представила пісню, написану нею ще 10 років тому.

Композицію "Я исцелена" артистка виконувала на етапі шоу, який має назву "нокаути".

"Такі люди, як я, живуть у страху за своє життя. Я б своєю участю у проекті хотіла їм дати надію на те, що колись вони зможуть вийти на вулицю і відчути себе вільними, висловлювати свої почуття, і вдихати життя на повні груди", - сказала перед виступом конкурсантка.

Зіанджа впевнено проходить далі на шоу "Голос"

"Пісня була написана мною, я написала цю пісню 10 років тому, але сьогодні я повністю переписала текст, який більш близький моїй душі, моєму життю. Напевно, я просто хотіла сказати правду. Я сподіваюся, сказала", - зазначила Зіанджа після виступу.


А ще транс-співачка показала ноги у мінішортах

Зіркові судді, звісно ж, розхвалили учасницю.

"Ви щойно були не лише як вокаліст, а й як акторка. Ви нагадали мені чомусь Ренату Літвінову. Я зрозумів, що ви хотіли донести…" - прокоментував Сергій Бабкін.

Історія Зіанджі чіпляє явно більше, ніж її вокал

"Моя зайка, моє сонечко, моя Зізі – ти приголомшлива. Все було правильно сказано, за тобою було дуже цікаво спостерігати. З тобою загалом так цікаво, місцями непросто, ну як з жінками в принципі. Це біла справжня сповідь", - заходився висловлювати свій захват Потап.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, батьки Зіанджі живуть у Криму, а сама вона каже, що тривалий час провела у горах Китаю.

Фото з Instagram, відео "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів