Трансгендер екс-Борис Апрель став підопічним Потапа

29 січня 2018, 10:03

Відомий ще 7 років тому молодий епатажний виконавець Борис Апрель повернувся на телебачення вже у якості жінки на ім’я Зіанджа.

Артист-трансгендер взяв участь у сліпих прослуховуваннях телешоу "Голос країни" та потрапив до команди зіркового тренера Потапа.

Перший ефір 8-го сезону шоу відбувся 28-го січня.

26-річна Зіанджа стала феноменом "Голоса"

"Десять років тому я була відома як Борис Апрель, але пішла зі сцени, тому що не впоралася з критикою: була маленькою дитиною, і мені дуже не вистачало нових знань, освіти. Тому всі ці роки я подорожувала, зокрема, жила в Америці і навчалася. Але відчула, що моє покликання - це музика. Дуже хочеться знову побачити гарячі очі глядачів", - розповіла Зіанджа "ТСН".


Колись хлопець-андрогін Борис Апрель, а тепер жінка-трансгендер Зіанджа

Зіанджа, яку учасники проекту між собою називають просто Зі, на сліпих прослуховуваннях заспівала композицію Бейонсе "Smash Into You". І хоча її виконання важко назвати ідеальним чи видатним, на спів повернулися одразу всі тренери: Джамала, Тіна Кароль, Сергій Бабкін та Потап.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Раніше у коментарі "ТСН" Зіанджа розповіла, чим займалася всі ці роки.

"За час, поки мене не було на телеекранах, отримала вищу економічну освіту. Більше того, встигла спробувати себе в різних галузях: працювала графічним дизайнером, менеджером зі збуту, фотографом, режисером, стилістом, візажистом, сценаристом. Також дуже багато працювала у фінансовій галузі", - поділилася трансгендер.

На операцію зі зміни статі Борис наважився у 2014-му році
Тоді він назвався просто Ейпріл (April) та переїхав до США
Чому Ейпріл вирішила повернутися до України та стати Зіанджою - вона поки не зізналася
Про особисте життя співачки відомо небагато
Три роки тому вона казала, що в неї є коханий чоловік

ЗГАДАЙТЕ, ЯКИМ БУВ БОРИС АПРЕЛЬ:

Фото "ТСН" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів