Секс-колумністка Седокова навчила, як пестити чоловіка та стати незабутньою

12 квітня 2018, 11:00

Співачка та мати трьох дітей Аня Седокова вирішила поділитися своїм, вочевидь, солідним сексуальним досвідом.

Вона написала свою першу колонку для російського видання SNC, у якій розповіла про важливість прелюдії та про те, що для неї є антисексом.

Седокова, зокрема, дала кілька порад, як треба пестити чоловіка.

"Отже, прелюдія. Моя улюблена тема. Прелюдія - це попередні пестощі найціннішого для чоловіка. А що найцінніше? Правильно, його Его! Підходимо, тікаємо, ніжно торкаємося, грубо хапаємо... Всі ці танці, які ми ведемо навколо його "я", так само важливі для нього в сексі, як для нас поцілунки Там", - зауважила співачка.


Хто ж ще може розказати про секс, як не Седокова

"Пестити його его треба ніжно, поступово збільшуючи натискання на больові точки. А як тільки зрозумієте, що воно максимально порушено, йдіть, а краще зникайте. Ви ж пам'ятаєте, що чоловіки влаштовані набагато простіше за нас. Вони - мисливці і, відбираючи в них шанс побігати за здобиччю, багато хто з нас самі позбавляють себе щасливого майбутнього", - поділилася досвідом Аня.

Аня має трьох дітей від різних чоловіків, живе на три країни та пише про секс

Також Седокова зізналася, що для неї в людині є найбільш несексуальним.

"Нічого так не вбиває збудження, як обмеженість. Ось що для мене справжній Антисекс. І не важливо, в чому проявляється ця обмеженість: в подорожах, кругозорі, в друзях або в сексуальних знаннях. Світ дивовижний і прекрасний! І навіть якщо ви не маєте наміру все в ньому спробувати, fake it till you make it!" - закликала Аня.

"Зробіть хоча б вигляд. Секс утрьох? Як цікаво! Поцілунок з дівчиною? Так, було, сподобалося! Секс на пляжі? Ніколи не пробувала, але так хочу! І не важливо, що від сексу на цьому самому пляжі тільки пісок в попі і взагалі, це задоволення для ексгібіціоністів", - додала співачка.

"Я теж люблю класику в теплому ліжечку, але ніколи навіть виду не подам, що я така. Обмеження - вони ж тільки у тебе в голові", - зауважила Седокова

А ще Ганна розказала, що таке, на її думку, незабутня жінка.

"Тут важливо не переплутати. Незабутня жінка - це не та, яка на все і відразу згодна. Інакше ви ризикуєте бути підписаною в телефоні у знайомого як "Валя Анал Дача". Незабутня жінка - та, з якою хочеться спробувати цей світ на смак", - наголосила секс-експертка.

"Тож розширюйте горизонти, подорожуйте, спілкуйтеся з незнайомцями, закохуються, будьте ширше. Це називається масштабом особистості. А по-справжньому велика особистість - це завжди сексуально", - підсумувала Седокова.

До слова, нещодавно Аня показувалася в купальнику своєї мрії

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів