Сумська не питає Борисюка про жінок: Нащо мені ці нерви

11 травня 2018, 17:15

Актриса Ольга Сумська не приховує, що в 51 рік має зморшки, але запевняє, що категорично проти пластики.

Своєму чоловікові Віталію Борисюку Ольга цілком довіряє та надає "територію свободи", та й сама романів не заводить, хоч до неї і підбивають клинці багаті та впливові залицяльники.

Життєвою мудрістю Сумська поділилася з ZIK, пишуть "Факты".

Сумська з Борисюком днями відзначили 22-річчя свого шлюбу

"Роки йдуть, і треба тримати себе в формі та бути впевненими одне в одному! Але стовідсоткової впевненості ніхто не дасть! Я довіряю йому, я покладаюся на його порядність! Я намагаюся не втручатися в територію свободи", - заявила акторка.


На думку Ольги, чоловік та дружина мають поважати право одне одного на власні інтереси та хобі.

"Чоловік не може бути постійно в побуті! Він має іноді відволікатися. Він повинен спілкуватися в якихось чоловічих клубах!", - наголосила вона.

Чи бувають у цих "клубах" жінки, Сумська дізнаватися не бажає.

"Я ніколи не поцікавлюся цим, бо мені якось не цікаво це! Ну, нехай, ти щось таке дізнаєшся... Боже! Та нащо мені ці нерви! Я спокійно житиму без цього!", - пояснила зірка.

Ольга своєму чоловікові довіряє

Сумська упевнена, що її коханий на зраду не піде, бо не захоче ризикувати їхніми багаторічними стосунками. Так само, як і вона, хоча час від часу Ользі надходять пропозиції познайомитися від заможних та впливових чоловіків.

"Та чи треба воно мені? Я дуже ціную свою родину і тікаю від цього! Мені якось не по собі! Про що з ними говорити? Я ніколи не розуміла тих двчат, котрі будували свої стосунки саме на фінансових позиціях! А як жити з людиною? Як народжувати дітей від людини, яку ти не любиш? Або, скажімо, "стерпиться-злюбиться". Я ніколи не розумію цього! Ми так виховані, ми лише за почуття!", - підсумувала вона.

У 51 рік Ольга старається "не розслаблятися" і підтримувати свою привабливість. Навіть під час гастролей вона ходить на пробіжки.

Сумська не з тих жінок, які бояться показуватися без макіяжу

"Я завжди змушую себе, навіть у такому напруженому робочому ритмі, одягнути кросівки, котрі завжди зі мною, піти до спортзали чи на пробіжку. Але я відчуваю, що цього мало! Треба ходити до спортзали, треба дотримуватися дієти для того, щоби виглядати ще на мінус п'ять чи сім, а може й десять років молодше!", - зазначила актриса.

Cумська категорично спростувала чутки про свою "пластику".

"Це все моє! Зморшки є! Я не уявляю, як це можна змінити зовнішність! До кардинального хірургічного втручання я ставлюся негативно!", - наголосила вона.

Нагадаємо, коли Ользі Сумській виповнилося 50, вона зважилася на еротичну фотосесію.

Фото з Instagram Сумської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів