Сумська про заборону російських артистів: Це спекуляція на вірі людей

29 січня 2018, 14:14

Актриса Ольга Сумська, дочка та зять якої живуть у Москві, поділилася думками з приводу заборони гастролей російських артистів на території України.

На думку Ольги, ця ситуація є абсурдною.

Чому вона так вважає, Сумська розказала в інтерв’ю "Кременчуцькій газеті".

Спочатку Ольга розповідала про улюблені рецепти млинців та оладків, а потім її раптом запитали про ставлення до заборони російських колег.

"Це абсурдна ситуація. Все це спекуляція на наших родинних зв'язках, на відносинах людей, на вірі людей. Це дуже складні речі. Я думаю, як помирити народи і прийти до миру. Це, звичайно, місія дипломатів, але ми, звичайно, повинні бути носіями таких думок і ідеології. У мене, скажімо, родичі там, і так у інших", - сказала Сумська.

Виявляється, Сумська думає, як примирити нас с росіянами та дійти миру

Крім того, актриса розказала про свої життєві девізи.

"У мене багато девізів… Ключових моментів багато. Багато перейшло від мами. Коли мама каже доньці - нічого не бійся, вір в себе, просто живи і насолоджуйся життям. Це чудові слова", - зауважила Ольга.

 Один із девізів актриси - просто жити і насолоджуватися життям

"Або творити, щоб вбивати лихоліття та смерть. Це правильно. У цих словах є істинне: коли ти сидиш на одному місці, ти не розвиваєшся. Людина може деградувати і втратити віру в себе і свої сили. Те, що тримає нас в цьому світі - віра в себе, безумовно", - зазначила вона.

Нагадаємо, у липні минулого року старша дочка Сумської Антоніна народила первістка від російського актора. Пізніше бабуся Оля зізналася, що зустрічала доньку з пологового у Москві.

Фото з Instagram 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів