Седокова: Я не хочу боротися за чоловіка і постійно бути зверху

15 травня 2018, 11:11

Співачка Аня Седокова продовжує виконувати роль секс-колумністки та розмірковувати про стосунки чоловіка з жінкою.

Цього разу у своїй колонці для видання SNC зірка розкритикувала чоловіків за тотальну пасивність та небажання боротися за жінок.

"Знаєте, що я помітила? Їм подобається, коли ми зверху. "Ясна річ", - скажете ви, що не здивувала. Але раніше як було: ти ніжна дівчинка дев'ять разів, а на десятий раптом різко кидаєшся на нього зверху, піднімаєш руки, зв'язуєш його і закриваєш очі. Далі у вас все відбувається, а після він говорить, що ти неймовірна", - почала Седокова.

Аня обурена через те, що сучасні чоловіки більше не хочуть бути зверху

"А зараз якась дивна тенденція намітилася: чоловіки хочуть, щоб зверху ти була постійно. І в перший раз. І в другий, і далі. Причому розумні дівчатка розуміють, що я зараз не тільки про секс", - зауважила співачка.


Аня заявила, що нинішні чоловіки – нерішучі.

"Знаєте, така мужня пасивність. І я зараз не про сором'язливих та милих, а про великих, сильних, впливових. Вони більше не роблять перші кроки, вони чекають, що ми зробимо ці кроки самі. "Ось подобається мені дівчина, посиджу, почекаю, раптом напише, - міркують такі чоловіки. - А не напише - іншу почекаю", - продовжила критику Седокова.

Седоковій бракує чоловічих вчинків

Далі Ганна виокремила дві причини такої ситуації.

"Перша - часи змінилися. Мабуть, так багато стало жінок навколо, і конкуренція настільки велика, що ми раптом почали самі все псувати: першими писати їм в Direct, запрошувати на зустрічі, так просто навіть першими заговорювати. І вони звикли. Їм вже здається, що так і треба, що так – правильно", - зазначила співачка.

"А друга причина - їм набридло. Вони стільки всього для нас робили, стільки квітів дарували, стільки зустрічей призначили і стільки раз отримували відмову, що втомилися і більше нічого не хочуть. А все тому, що, як сказав мені один, який витрачав на одні тільки квіти по 20000$ в місяць, це більше не працює. Невдячні ми", - написала Аня.

Жінки зараз теж балувані

Утім, попри все, Седокова наголосила, що вона особисто не буде боротися за чоловіка та відмовляється постійно бути зверху.

"…Тому що я - жінка. Я не мисливець. Я хочу любити і розчинятися, бути ніжною і пристрасною, я хочу дивитися на свого чоловіка знизу догори. Я хочу, щоб він, застосувавши всю свою силу, кинув мене на ліжко і придавив своєю вагою, і щоб ми міняли позиції: то я зверху, то він. Я сумую за вчинками. Сумую за квітами від незнайомців, тими самими плюшевими ведмедями і романтичними записками", - зізналася вона.

Аня сумує за квітами від незнайомців

"Ми всі сумуємо. Розуміємо, що накоїли, і обіцяємо виправитися. Вибачте нам і повертайтеся, будь ласка, наші сміливі, сильні і рішучі чоловіки", - звернулася Седокова.

Нагадаємо, у попередній секс-колонці Аня вчила, як пестити чоловіків.

Фото з сайту SNC та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів