Дорофеєва проникливо привітала "особливого Вову"

28 червня 2018, 09:13

Співачка Надя Дорофеєва, як відомо, вийшла заміж за свого колегу Володимира Дантеса ще у 2015-му році. Але у стосунках пара перебуває вже 7 років.

28-го червня Вові виповнилося 30, і його кохана дружина написала у мережі проникливе привітання.

"Ще задовго до нашого знайомства я про тебе таємно мріяла. Думала, що було б непогано, якщо б ти був моїм хлопцем", - зізналася Надя.

8-го липня шлюбу Наді і Вови виповниться 3 роки

"Пам'ятаю, як ти на мене не звертав уваги, ну або вдавав. А потім просто сказав - ти будеш моєю дружиною (це все в перший день знайомства). Ось так просто сказав і пішов", - згадала Дорофеєва.


Один із користувачів написав під цим фото, що Надя не встигла схуднути до літа. Але ж вона навпаки намагається погладшати, бо вважає себе захудою

"Я, звичайно, посміялася. Подумала - смішний)) А через тиждень ми вже жили разом. Ти, напевно, найсильніша і найцікавіша людина в моєму житті", - зазначила співачка.

"Ми разом вже 7 років, і я хочу сказати тобі велике спасибі за те, що віриш в мене, за те, що терпиш моє довгий гастрольне відсутність. Дякую за підтримку у всьому. Ти навчив мене багатьох хороших речей. Їх не злічити. Ти особливий, Вова. Я шалено тобою пишаюся. І дуже люблю".

Якось фолловери зловтішалися з поцілунку Дантеса та Дорофеєвої, порівнюючи Володимира з дівчиною

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів