Ярославська показала, як долала свій страх у полях лаванди. ВІДЕО

24 липня 2018, 16:10

Дружина харківського олігарха Марина Ярославська не на жарт захопилася власними фотосесіями.

Вона то у Парижі позує, то для модного бренду знімається, а нещодавно навіть власні страхи долала, аби отримати красиві фото в улюбленій лаванді.

Справа в тому, що у полі, де Марина позувала фотографу, було багато бджіл. Але це не зупинило красуню. Враженнями 30-річна мама трьох дітей Олександра Ярославського поділилася в Instagram.

Лаванду Ярославська знайшла у Лондоні

"Непередаване відчуття - бачити цю красу природи і вдихати аромат лаванди. Я дуже люблю лаванду у всіх її проявах: чай, спрей для подушки, олії і креми для тіла, мішечки з наповненням сухої лаванди, які можна покласти в шафі, і приємний аромат буде радувати кожен день", - написала Марина.


"Лавааандааа, лондонська лавааандаа", - співати голосом Софії Ротару

"Єдиний мінус всього цього задуму - це величезна кількість бджіл. Поле видає легкий гул. Ряди розташовані між собою досить близько, тому йти між ними мені було дуже страшно, я намагалася відігнати всі погані думки зі своєї голови", - загадала вона.

"Це реальне долання страху. Чого тільки не зробиш заради гарних фото", - зауважила Ярославська.

Бджоли не завадили Марині зробити безтурботний вигляд

"Одне можу сказати точно, коли зберетеся відвідати лавандові поля, може так скластися, що ви просто не зможете в них ступити. І дітям там точно не місце, хіба що просто влаштувати пікнік поруч і насолоджуватися краєвидами", - підсумувала модель.

Нагадаємо, в одному з останніх інтерв'ю Марина розказувала про те, яка вона сувора мама.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів