"Жара" в Баку: Седокова з коктейлем посвітила голими сідницями у басейні

26 липня 2018, 14:37

Співачка Ганна Седокова, яка нещодавно була в Києві, нині вже засмагає у Баку.

Туди Аня полетіла на фестиваль "Жара", але справжню спеку викликають фото зірки у мережі, якими вона не забуває тішити прихильників.

Одним із останніх кадрів у блозі Седокової є її зображення у басені. Ракурс, як завжди, пікантний – і голі сідниці видно, і груди вигідно підкреслені.

"Твоє обличчя, коли о 10 ранку тебе змушують плавати в басейні з рожевим фламінго і тримати в руках коктейльчик", - написала Аня. Але хто ж тут дивитиметься на її лице?

До речі, купальник Аня підготувала новий, спеціально для Баку.


Скільки вже тих купальників на Ані бачила мережа

А ще співачка у властивій їй манері розказала, чому навряд чи коли-небудь стане домогосподаркою.

Я все время куда-то лечу. Вылетаю, улетаю, прилетаю... Собраться за 17 минут с 15 концертными платьями, вещами в 4 города и 4 концертами. Могу ли я отказаться от этого? Наверное, могу. Просто пока не вижу, ради кого или ради чего. И я не про детей. Мы летаем вместе. Мы расширяем границы дозволенного, мы преодолеваем пространство ))) Остановлюсь ли я когда-то? Вполне возможно. Стану ли я когда-то домохозяйкой? Наверное, уже никогда 😂 Потому что я не устала. Потому что у меня есть жажда. Дикое желание достичь и покорить , себя и своих 😈 . И пока я иду по этой дороге, вернее лечу ❤️. Сейчас в Баку.

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) 25 Июл 2018 в 12:54 PDT

Нагадаємо, кілька днів тому Седокова в Києві разом з сином відзначали 7-річчя доньки Моніки, яку у неї хочуть відібрати.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів