Седокова бореться з ексом за права на доньку Моніку

3 травня 2018, 10:12

Стало відомо, чому останні місяці співачка Аня Седокова не показує у мережі молодшу дочку Моніку.

Виявляється, батько дівчинки Максим Чернявський відібрав її та хоче позбавити Седокову батьківських прав.

Про це Аня вперше розповіла журналу "Антенна".


"Протягом останніх кількох місяців я дуже погано сплю. Лягаю не раніше двох, встаю о п'ятій ранку. Мій день починається з дзвінка в Америку. Моніка якраз збирається лягати спати. Через різницю в часі у мене є можливість поговорити з нею або о першій годині ночі, або о п'ятій ранку", - розповіла співачка.

"Слухавку їй передає бабуся Максима, я можу дзвонити тільки на її номер. Таке стало можливо зовсім недавно. Ось уже вісім місяців я в такому стані, ніби мене кожен день переїжджають танком. Складніше періоду в житті ще не було", - нарешті зізналася Аня.

Спасибо 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Хочу, чтобы мамы, которые так же, как и я, остались одни с детьми на руках, не отчаивались и не опускали руки. Это не катастрофа, не трагедия. Мы должны быть сильными, потому что у нас есть главное, ради чего стоит жить, развиваться – дети. И уже поэтому мы не одиноки. Да, прекрасно, когда у женщины есть мужчина и он ее поддерживает. Но в нашей стране около 70 процентов женщин пережили развод, и я не хочу, чтобы мы все ставили крест на себе. Если продолжаешь развиваться, двигаться вперед, у тебя обязательно появится мужчина. Но и он не является главным и единственным, что может сделать тебя счастливой. Счастье в тебе самой. В том, что у тебя есть дети, работа, реализация! #всебудетхорошо ❤️

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) 2 Май 2018 в 8:27 PDT

Седокова тепер дуже рідко бачить доньку. До того ж, на цих зустрічах завжди присутні наглядачі.

"Головним свідком проти мене виступила його (Максима – ред..) бабуся, з якою зараз і живе дочка. Сказали, що я небезпечна для дитини, можу відвезти її в Росію, і так як між нашою країною і Америкою не укладений пакт про Гаазьку конвенцію, є ризик для Моніки як для громадянки Америки, що я її не віддам", - розказала Седокова, маючи на увазі під "нашою країною" Росію.

Чернявський забрав дочку у Седокової

"На мене звалилася система, найдорожчі адвокати. Тепер я можу зустрічатися з дитиною, йти з нею в кіно виключно в присутності наглядача, повинна говорити з донькою виключно англійською, а Моніка її погано знає, не розуміє, чому мама так поводиться, чому ми не разом, а я не хочу їй цього пояснювати!" - обурилася Аня.

Судячи з фото у його Instagram, дівчинці весело жити з татком

"Я вирішила вперше розповісти про це, тому, що хочу дати сили всім жінкам, які перебувають у подібних ситуаціях. Мовчати не можна, як би страшно не було!", - заявила співачка.

Нагадаємо, Седокова з Чернявським розлучилися рівно 5 років тому. Пізніше Максим казав, що зберегти шлюб не було шансів.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів