Скічко у мережі зворушливо привітав Юрушеву з річницею весілля

5 вересня 2018, 15:35

5-го вересня 2017-го року телеведучий Олександр Скічко побрався з власницею модного київського готелю Єлизаветою Юрушевою.

Пара зіграла красиве весілля у горах Грузії з близькими друзями, і ось цього року святкує свою першу річницю.

Закохані публічно вітають одне одного у мережі. Але Скічко виявився більш активним у своїх привітаннях та подяках дружині.

У своєму Instagram Сашко виклав кілька весільних фото і на кожному написав щось зворушливе.


5 сентября 2017 года, Тбилиси, Грузия! Именно в этот день появился хештег #скичкотики! Именно в этот день официально родилась наша семья! (неофициально 4 года назад) спасибо тебе за то, что делаешь меня самым счастливым человеком на свете! Ты мой человек на 100%. Ты самая мудрая женщина на свете! Ты самая лучшая жена на свете! Наша встреча - это на первый взгляд уникальное нереальное стечения обстоятельств, но я верю, что это не так! Ты моя судьба, ты любовь, которую мне дал Бог. Я люблю тебя! #скичкотики #деньсвадьбы

Публикация от Oleksandr Skichko (@aleksandrskichko) 5 Сен 2018 в 3:52 PDT

"Ти - чоловік моєї мрії! ❤️ Я тебе дуже сильно люблю! Спасибі богу, життю і долі, що я тебе зустріла! Спасибі тобі за казку! Дякую, що поруч з тобою я можу бути слабкою, дитячою, жіночною! Дякую, що ти моя гора!" - написала у мережі Ліза.

Спільних дітей у пари поки немає

Як відомо, і Олександр, і Ліза вже були у шлюбі. Юрушева, до того ж, виховує сина і дочку від попередніх чоловіків.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів