Бізнесмен, філософ, майбутній зоолог: екс-дружина Абрамовича розказала про їхніх дітей

13 вересня 2018, 12:08

Колишня дружина російського мільярдера Романа Абрамовича, Ірина котра після їхнього розлучення в 2007-му році практично не спілкувалася з журналістами, нарешті дала інтерв'ю.

51-річна жінка, котра має п'ятеро дітей від екс-власника "Челсі", розказала, чим вони займаються, і чому вона сама тримається осторонь від світського життя.

Із Іриною поспілкувалося російське видання Tatler.

Роман та Ірина прожили в шлюбі 16 років

"Не можу погодитися з тим, що мій спосіб життя закритий. Так, у ньому небагато світського блиску, але світла в ньому немало. І це світло народжується від спілкування в родині, зустрічей із друзями, частих поїздок по світі, знайомства з людьми різних культур та світоглядів", - поділилася Ірина.


"Може, мене нечасто зустрінеш на світських заходах, але часто ми можемо бачитися в храмі, на виставці, в музеї, в театрі. Мій дім завжди відкритий для друзів, я надаю перевагу домашнім посиденькам, а не застіллям у ресторані", - пояснила вона.

Пара розлучилася мирно, і Роман ні екс-дружину, ні п'ятьох дітей грошима та нерухомістю не обділив

Зі слів Ірини, коло її інтересів і те, що дає їй щастя - це спілкування з Богом, дітьми, близькими друзями. Жінка цікавиться подіями світу культури та колекціонує візантійські та російські ікони.

"Про своїх дітей я завжди говорю: "Це моя радість!" Старша, Ганна (26 років), закінчує Колумбійський університет за спеціальністю "філософія". Аркадій (25 років) працює, в нього успішний бізнес. Софія (21 рік) закінчила Royal Holloway University і продовжує інтенсивно займатися спортом, бере участь у змаганнях із конкуру. Аріна (16 років) закінчує коледж і планує вступати на факультет зоології в Австралії. Ілля (16 років) навчається в одной зі шкіл Лондона, здає іспити GCSE. Дітям ми стараємося прищеплювати доброту, співчутливість, працелюбність", - підкреслила Абрамович.

Ірина - людина не публічна і не світиться в модних тусовках

Як стало відомо виданню, нащадки Романа від першого шлюбу спілкуються з його двома дітьми від другого, з Дашею Жуковою. Усі вони дружать між собою та проводять разом час у свого тата.

Ірина Абрамович веде Instagram, але в закритому режимі.

Екс-дружина Абрамовича ходить до церкви, збирає ікони та цікавиться мистецтвом

"Просто я зрозуміла, що в багатьох виникає цікавість до окремих речей, речей геть не важливих: що за сукня на мені, де проходить вечеря, хто друзі", - зазначила вона.

А ще багато подорожує, наприклад, нещодавно була в Перу

Нагадаємо, в 2008-му році Ірина розказала британському виданню, в умовах яких жорстких заходів безпеки була змушена жити їхня родина. Жінка навіть натякнула, що саме ця постійна напруга зрештою і зруйнувала їхні з Романом стосунки.

Фото з сайту Tatler, прінтскрін з The Daily Mail

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів