Брежнєва в російському глянці показала груди в еко-ліфчику. ФОТО

28 вересня 2018, 10:59

Співачка Віра Брежнєва, виявляється, підтримує так зване усвідомлене споживання.

Вона сортує сміття, не робить спонтанних покупок одягу та економить електроенергію і воду.

Про все це зірка розказала в інтерв’ю російському Vogue, для якого також знялася в органічному одязі відомого демократичного бренду.

Віра знялася у ніжній "рослинній" фотосесії

"Сьогодні, коли я можу дозволити собі купувати речі без жорстких обмежень по бюджету, я все одно завжди замислююся про те, наскільки дійсно мені необхідна та чи інша річ", - запевняє Віра.


Співачка закликає споживати усвідомлено

"У мене практично не буває спонтанних покупок. Я намагаюся купувати одяг, який зможу вдягнути з задоволенням не раз і не два, а міксувати по-різному, без гонитви за "швидкими" трендами", - зауважила співачка.

Навіть бра может бути з еко-матеріалу

"Усвідомлене для мене зараз – це, перш за все, розумне споживання. Я за те, щоб у всьому була міра - забивати свій гардероб "одноденками" я вважаю абсолютно марним. Навіть свої сукні з виходів на червоні доріжки я віддаю зараз в сервіс з оренди суконь - мені приємно думати, що таким чином я допоможу, наприклад, молодій мамі заощадити і виглядати при цьому шикарно", - розказала Брежнєва.

Також Віра запевнила, що привчає всю свою родину користуватися чотирма окремими контейнерами для різного виду сміття.

"Збирати сміття роздільно на практиці зовсім не складно: окремо пластик, окремо скло, окремо папір, окремо харчові відходи. Пластик, скло і папір можна здавати на переробку. Дбайливо ставитися до використання води та електрики - ще простіше. Наприклад, краще прати на низьких температурах, зараз стільки побутової техніки з низьким споживанням електроенергії", - розповіла співачка.

Віра запевняє, що сортує сміття

До речі, також проблемою сміття та його сортування нещодавно захопилася ONUKA. У неї навіть вийшов кліп на тему забруднення планети.

Фото з сайту Vogue.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів