Можу мінімум, вірю в максимум: ONUKA презентувала кліп про забруднення планети

24 вересня 2018, 17:19

Першою спільною роботою гурту ONUKA та кліпмейкера Алана Бадоєва стало відео на пісню "STRUM", у якому піднято гостру тему забруднення планети побутовим сміттям.

24-го вересня на сміттєсортувальній станції відбулася презентація кліпу, всі кошти від монетизації якого перерахують громадській організації "Україна без сміття".

Таким чином Ната Жижченко зі своєї командою одночасно підняли гостру проблему та знайшли спосіб, як допомогти на практиці.

Ната і Женя дедалі частіше піднімають соціальні теми у своїй творчості

З одного боку, чим більше переглядів, тим вищі відрахування. З іншого – тим більше людей зможуть оцінити весь масштаб проблеми, яку українці, не замислюючись, погіршують своїми ж руками.


"Ми дуже захопилися свободою споживання і зовсім забули про її наслідки. Воно й не дивно – адже ми ніколи не бачимо те місце, куди їдуть відходи нашої життєдіяльності. Але погана новина – звалища вже оточують нас. Вони переживуть всіх нас і покоління, які ще навіть не народилися", - зазначила засновниця організації "Україна без сміття" Євгенія Аратовська.

Євгенія Аратовська і Гарік Корогодський підтримали ініціативу ONUKA

До речі, на презентації Ната разом з бізнесменом-міценатом Гаріком Корогодським та своїм чоловіком Євгеном Філатовим показали, як треба сортувати сміття.

Ната і Женя були вражені тим, що навіть у безлюдді Арктики побачили пластикове сміття

Гарік часто бере участь у соціальних ініціативах

Зйомки 6-хвилинного кліпу, режисером якого став Алан Бадоєв, відбувалися всього в 25 кілометрах від Києва – в Підгірцях. Саме там розташоване головне звалище побутових відходів столиці, яке за десятиліття існування виросло до розмірів 27-поверхового будинку.

"При створенні цього кліпу багато людей зібралися воєдино, щоб вся ідея була доведена від ідейного змісту до реалізації. І разом нам вдалося створити легенду про майбутнє, яке вже прийшло, але ми його ще не помічаємо. Як на мене, "Strum" необхідно подивитися для того, щоб згадати, де і як ми живемо. Що кожен з нас робить для того, щоб наша планета продовжувала жити?" – запитав Бадоєв.

Ната навіть написала колонку про проблему сміття у світі

У зйомках, крім самої Нати, взяли участь 74 актора.

"Коли перебуваєш на звалищі, чітко усвідомлюєш, що до створення жахливих декорацій для кліпу ми самі доклали зусиль. І що таких "знімальних майданчиків" в нашій країні тисячі. Ми можемо звинувачувати державу або своїх сусідів, а можемо почати діяти самостійно. Нашим відео і ініціативою ми не хочемо нікому докорити. Хотілося б лише, щоб ми з кожним днем ставали кращими і залишили після себе щось більше, ніж гори сміття", – зауважила Жижченко.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео і фото Дмитра Ларіна та фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів