Tayanna в зухвалому купальнику попляжилася в кліпі, знятому на телефони. ВІДЕО

10 жовтня 2018, 11:49

Співачка Tayanna показала трохи йоги і багато просто спокусливих поз у пляжно-літньому кліпі. Причому відео на пісню "Фантастична жінка", в ролі якої, звісно ж, виступила сама зірка, було знято на три телефони.

У ролі операторів виступили кліпмейкер та продюсер Tayanna Алан Бадоєв, художник-постановник та режисер.

Tayanna звабливо засмагала, а її знімали на телефони

"Щоразу, коли я спостерігаю за Tayanna в життi, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її таку, яка вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і використовував телефони, щось дуже звичне, те, що ми використовуємо в житті, те, що не змушує нiяковiти. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі ", - поділивася Бадоєв.

І вийшов кліп

"Знімаючи кліп з Аланом, я знаю, що це буде абсолютно новий для мене експiрiенс, абсолютно нові відчуття. Цього разу мені доводилося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою і достовірною на 360 градусів. Це безцінний досвід, це практично як в житті. Всі ми живемо на 360 градусів ", - зазначила Tayanna.


Співачці довелося бути "вільною, красивою і достовірною на 360 градусів"
Ще й у дуже відвертому купальнику
Було задіяні трьох "телефонооператорів", зокрема свою музу знімав Бадоєв

До речі, в своєму Instagram Тетяна виклала й бекстейдж-відео з пляжу.

View this post on Instagram

A post shared by TAYANNA (@tayanna_reshetnyak) on Oct 10, 2018 at 1:00am PDT

Нагадаємо, співачка називає цю композицію "мантрою кохання та щастя", а свої звабливі пляжні луки "фантастична жінка" заспойлерила ще в липні.

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів