Реперка alyona alyona навприсядки зачитала про нове покоління. ВІДЕО

30 листопада 2018, 16:29

Нове обличчя українського репу alyona alyona дуже швидко набирає популярність. Колишня вихователька дитячого садку випустила вже третій кліп.

У відео на пісню "Відчиняй" alyona alyona в компанії київської молоді та колоритних жителів рідної Баришівки читає про нове покоління.

Режисером відео виступив Ян Болотов із Ізраїлю.

"Я писала цей текст з думкою про нове покоління, що категорично відмінне від радянського. Ми дорослі, ми творчі, ми креативні. Ми хочемо вносити в цей світ свої ідеї, творити історію за своїм сценарієм та розвивати культуру країни в новому руслі. Цей трек – це заклик. Відчуйте нас, зрозумійте та прийміть наш вибір того, ким бути, як виглядати, як жити та чим займатися", - заявила реперка.


Олена Савраненко - нове ім'я українського репу

За словами Альони, зйомки кліпу пройшли в 2 етапи – Баришівський та столичний.

"У моєму смт я збирала людей на трьох локаціях. Долучали звичайних знайомих, колег, друзів з дітьми. Я просила їх просто бути собою та вдягати те, в чому їм комфортно. На останню локацію до нас випадково приєдналися пара місцевих пацанів з пивком. Вони зробили наш день! В столиці ми збирали абсолютно різну молодь, яка творчо самовиражається", - розказала реперка.

"Біля мене ті, хто переверне цю гру", - каже Альона

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів