Королева Єлизавета взялася мирити Міддлтон і Маркл?

13 грудня 2018, 16:01

Схоже, за врегулювання ймовірного конфлікту між братами-принцами Вільямом та Гаррі й їхніми дружинами, Кейт Міддлтон та Меган Маркл, засукавши рукава, узялася сама королева.

За словами джерел, Її Величність запропонувала допомогу вагітній жінці молодшого онука.

Хто, як не Її Величність наведе лад між онуками та їхніми дружинами?

А днями очевидці бачили та навіть зняли на відео, як у браму Букінгемського палацу заїжджає Кейт Міддлтон.

Герцогиня була сама і сама керувала Range Rover, пише The Daily Mail. Імовірно, Кетрін їхала до чоловікової бабусі на чай та на бесіду.


"Її Величність усе бачить і зараз може дати герцогині (Маркл) корисну пораду", - цитує інсайдера у палаці The Sunday Times.

Вагітна Маркл може розраховувати на підтримку королеви?

"Меган добре вчинила би, якби плекала ці стосунки та час від часу зазирала би на чашечку чаю з королевою", - додав інформатор.

На його думку, прецеденти, коли "новеньку" в королівській родині погано приймали, але Єлизавета те розрулювала, вже були. Свого часу вона так помогла Софі Уессекській, дружині принца Едварда.

Цікаво, нащо до палацу приїжджала Кейт?

Як висловився у розмові з Express неофіційний біограф Роберт Джобсон, який написав книгу про принца Чарльза, "королева має здатність ставити всіх на місце". І принц Гаррі бабусю слухає більше, ніж рідного батька.

До слова, днями економна Міддлтон, відвідуючи дитячу лікарню, знову вигуляла "стару" сукню

Нагадаємо, подейкували, королева від початку була впевнена, що жінка принца Гаррі потребуватиме "твердої руки" і особисто взялася за її виховання одразу після весілля.

Як відомо, Різдво королівська родина зазвичай зустрічає разом, у Сандрінгемській резиденції. Але імовірно, через сімейні чвари Вільям і Кейт цього року цю традицію не підтримають. А вже після Нового року Гаррі та Меган залишать Кенсингтонський палац і оселяться окремо від родичів.

Фото з Twitter Кенсингтонського палацу і королівської родини

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів