Чвари Кейт і Меган, свята нарізно: як стрічатиме Різдво королівська родина

3 грудня 2018, 11:59

Рішення британського принца Гаррі та його дружини Меган Маркл переїхати з Кенсингтонського палацу для багатьох стало несподіванкою і породило підозри про незгоду між двома герцогинями.

Покласти цим чуткам, або ж, навпаки, їх підживити, має Різдво. Ймовірно, принц Вільям, Кейт Міддлтон та їхні діти цього року не зустрічатимуть його в Сандрінгемському палаці з рештою родини та королевою Єлизаветою на чолі.

Що ж насправді вібувається у "Дивовижною четвірці"?

Днями з'явилися чутки, що між Меган і Кейт Міддлтон справді свого часу відбувся відкритий конфлікт. Дружина принца Вільяма дала прочухана тоді ще нареченій принца Гаррі за те, що та взялася сварити когось із її помічників.

"Це неприйнятно, вони - мій персонал, і з ними говорю я", - буцімто відчитала герцогиня "новеньку".


Кейт справді насварила Меган?

Як повідомляє The Sun, процес підготовки до весілля Гаррі та Меган і примірка сукні для Кейт, яка на той момент лише кілька тижнів як народила, став сильним стресом. Герцогиня навіть плакала.

Палац же запевняє, що жодної сварки між Меган і Кейт не було.

Та на користь версії про те, що колишня актриса справді не надто чемно поводиться з персоналом, каже те, що з травня від Маркл звільнилося вже троє помічниць. Про це пише The Daily Mail.

"Голубонько, будеш так балакати з людьми, від тебе й четверта помічниця втече!"

За повідомленням джерел, залишити свою посаду незабаром готується й особистий секретар герцога та герцогині Сассекських, Саманта Коен, яка пропрацювала на королівську родину 17 років. Саме ця жінка, яку преса охрестила "Пантерою", займалася підготовкою Меган до офіційної ролі дружини принца.

Що би насправді не відбувалося за мурами палацу, публіка навряд чи те побачить. Деякі висновки можна буде зробити хіба що з того, як мине Різдво.

За свідченням джерел газети у палаці, традиційне сімейне єднання в Сандрігемській резиденції та спільний вранішній похід до церкви таки відбудеться. За словами інших, Вільям із родиною замість цього святкуватиме в тещі.

"Кейт, може, ну їх, поїхали на Різдво до твоєї мами?"

Про те, що цього року в їхньому домі в Беркширі буде сімейна гостина, мама Кейт, Керол Міддлтон розповіла в своєму першому інтерв'ю, яке дала The Telegraph, пише People. Вона сказала, що збирається встановити в кімнатах Джорджа і Шарлотти по персональній ялинці, щоби онуки змогли прикрасити їх за власним смаком.

Утім може бути, що не йдеться про святкування в Міддлтонів безпосердньо Різдва. Ймовірно, Вільям із Кейт, як годиться, відбудуть його в Сандрінгемі, а вже потім поїдуть до батьків герцогині.

"Так. Нічого чути не хочу. Щоби всі мені, як зайчики, були в Сандрігемі"

Нагадаємо, торік наречена принца Гаррі вперше приєдналася до королівської родини під час різдвяної служби в церкві. А за кілька днів до того, на передріздвяному обіді у палаці, Меган Маркл принизила одна з принцес, а потім запевнила, що ненавмисне.

Фото з Twitter Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів