Депутатка Сюмар у підсумках року показала чоловіка-кулінара та себе в купальнику

Субота, 29 грудня 2018, 10:44

В останні дні 2018-го багато хто намагається, хоча б для себе, підбити підсумки та скласти плани на майбутнє. Не виняток і народна депутатка Вікторія Сюмар, яка написала про свій рік у Facebook та проілюструвала фото себе з рідними та колегами.

Серед речей, які цього року радували Вікторію, зокрема, збільшення відсотку українських пісень на радіо, прогрес в галузі українського кіно.

А її головна перемога року - "в 40+" почуватися значно краще, ніж в 20".

 Вікторія з донькою Софією та чоловіком, Дмитром Христюком

Не оминула заступниця голови фракції "Народний фронт" у підсумках і свого заміжжя за екс-заступником мера Ірпеня Дмитром Христюком, який, судячи з фото, має неабиякі кулінарні таланти.

 Ммм, качечка? Чи гусочка?

"...Так, все, що не вбиває, робить нас сильнішими. З любих ситуацій треба виходити гідно. А інколи дуже варто виходити заміж:-)", - зазначила 41-річна політикиня.

У свої "40+" Вікторія почувається краще, ніж у 20 

Нагадаємо, про роман Сюмар із Христюком, який, із її слів, насправді ніколи не був членом "Партії регіонів", але насправді був, ЗМІ довідалися завдяки фото в мережі, на яких "співпали" кухня та чайник.

 А ще в 2018-му політикиня вдруге вийшла заміж

У липні Вікторія підтвердила, що вийшла заміж, а ще заявила, що Дмитро залишив політику. Як відомо, і в депутатки, і в її чоловіка є по доньці від попередніх шлюбів, а ще по квартирі, по одному авту, а більше "жодного іншого майна, рахунків чи бізнесів".

Фото з Facebook Сюмар 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів