Сюмар розповіла про чоловіків, улюблені книжки та дружбу з Хорошковським

4 березня 2015, 17:13

У минулому журналістка, а тепер депутат Верховної Ради Вікторія Сюмар дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про власні вподобання щодо чоловіків, про улюблені книжки та ставлення до грошей

Також Сюмар зізналася, що у її житті є чоловік, який майже відповідає її уявленню про ідеального партнера для жінки.

Особистим депутатка ділилася з виданням "Публичные люди".

Існує думка, що жінка, яка потрапляє до політики, втрачає привабливість та інтерес для чоловіків.


"Це питання відчуття себе. Ти хто? Якщо ти солдат у строю, то солдат не має права на яскраве пір'я, він повинен бути в уніформі. Але є приклад тієї ж Юлії Тимошенко - вона в прекрасній формі і навіть зараз дуже цікаво виглядає. Тож це дуже індивідуально. Особисто я намагаюся зберегти баланс", - сказала на це Сюмар.

Вікторія намагається зберегти баланс між жінкою та жінкою-політиком

На запитання, що для неї важливіше – інтуїція чи раціональність, депутатка зазначила:

"Я логік, прагматик, прораховую на кілька кроків вперед і вважаю, що світ багато в чому побудований на німецькій філософії. Це об'єктивна реальність, воно так працює. Сучасний світ - це світ Аристотеля, а не світ Платона, умовно, до якого ми хотіли б прийти. Він не близький до категорії щастя".

Не секрет, що окрім журналістики, депутатка займалася ще й бізнесом.

"Я виросла в бідній сім'ї, сама заробляла на життя, стояла на ринках, їздила на електричках, перепродувала в інших місцях дорожче. Гроші у мене з'явилися, коли я в 1990-і почала працювати на "Голосі Америки" і в мене була "американська" зарплата. Я не витрачала ці гроші. Коли зібралася певна сума, вирішила, що треба її кудись вкладати", - згадала Сюмар.

Сюмар розповіла, яким чином заробила гроші на квартиру та машину

"Знайшла бригаду будівельників. Ми купували недобудовані дачі, добудовували їх і продавали людям, у яких не було часу займатися дизайном, ремонтом. Мої хлопці жили прямо там, на дачах. Це налагодилося і стало бізнесом одночасно з роботою на "Голосі Америки". Я змогла купити квартиру, машину", - розповіла жінка.

А потім вона зрозуміла, що бізнес вже їй нецікавий.

"Коли в мене з'явилися брендові речі, можливість їздити відпочивати в Париж, мені стало зрозуміло, що це якийсь замкнутий круг: ти вклав і забрав", - зізналася Сюмар.

Майже так само було із журналістикою, у якій, за словами Вікторії, вона пізнала усе можливе, і далі розвиватися не було куди. Тому і пішла в політику.

До політики Сюмар досягла успіху і в журналістиці, і в бізнесі

Не так давно Сюмар зізналася, що вже не живе з чоловіком Віктором Тараном і знову підтвердила це.

"…Ми з чоловіком в даний момент живемо окремо, але прожили разом 18 років. Мене часто запитували, як ми вживаємося, - я Скорпіон, він Козеріг, обидва вперті, обидва лідери. Мені здається, питання відносин багато в чому залежать від того, наскільки ти зріла особистість", - поділилася міркуваннями Вікторія.

На її думку, успіх стосунків залежить від багатьох речей.

"Це комплекс - сім'я, оточення, книги, які читаєш, фільми, які дивишся, думки, якими живеш ... Я дуже читаюча людина, в моєму районному центрі мене пам'ятають усі бібліотекарі. І, звичайно ж, у свій час я була закохана в Дюма і Францію. Потім мені була близька Англія Вікторіанської епохи. Потім захоплювали Великі географічні відкриття..." - розповіла Сюмар.

"А останнє, напевно, що мене вразило і де я "застрягла", - це Теодор Драйзер і Айн Рейнд. Френк Каупервуд - приклад людини, яка зробила себе. "Стоїк" - геніальна штука: це осмислення всього того, що з людиною може статися, заради чого варто жити. І Айн Рейнд, безумовно, вражає - вражає стійкістю своїх переконань", - додала депутатка.

Також Сюмар розказала, яких чоловіків інтуїтивно обирає по життю.

"Розумних - це раз. Як тільки я бачу, що мислю глибше за чоловіка, мені стає нецікаво. Ми повинні захоплюватися один одним. Друге - дух. Коли відчуваєш, що занурюєшся з ним у щось людське", - зазначила Вікторія.

Це фото облетіло соцмережу з іронічними коментарями. На ньому депутат, схожий на Юрія Березу ніжно обіймає Вікторію. В кулуарах Ради кажуть, що Сюмар має романтичні стосунки з колишнім комбатом. Фото Богдана Бортакова з Facebook

Що ж до грошей у стосунках, то вони теж важливі, але не настільки.

"Це працює. Не завжди, але працює. Гроші для мене - це спосіб обміну досягненнями. Я не ставлюся до грошей зневажливо. Не буду популістськи говорити, що все це нісенітниця", - підкреслила Сюмар.

До речі, Вікторія нормально ставиться до дружби з чоловіками і навіть її практикує.

"У мене багато чоловіків-партнерів, з якими я дружу. Наприклад, той же Валерій Хорошковський, з яким у нас склалися спочатку ділові конструктивні відносини, а потім дуже дружні, бо ми багато говорили про філософію. Партнерство іноді будується на інтересах пізнання психології, світогляду один одного", - розповіла Вікторія.

Також депутатка погоджується з думкою, що жінка має віддаватися чоловікові, і тоді буде їй щастя, хоча сама так не робить.

"З приводу віддаватися - це найбільше відкриття. Це правда. І це найбільше щастя. Хоча не думаю, що воно буде мені доступно в цьому житті. В силу того що, якщо жінка хоче віддаватися, вона повинна розуміти, що вона слабша за чоловіка в усіх відношеннях. Має бути довіра стовідсоткова. Він зрозуміє, зможе розрулити, взяти на себе відповідальність. Я за своє життя завжди відповідальна сама. Але якщо таке відбувається - це щастя", - поділилася Сюмар.

А це фото зроблене раніше. На ньому Вікторія знову обіймається з чоловіком, схожим на Юрія Березу

І на запитання, чи є в її житті такий чоловік, депутатка сказала:

"Хочеться вірити, що так".

Фото "Української правди", Богдана Бортакова з Facebook та з сайту "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів