Вибух кольорів: вагітна Маркл у ефектному вбранні вийшла в люди з чоловіком

Понеділок, 14 січня 2019, 14:14

Схоже, герцогині Сассекській Меган Маркл уже набридла зима з її браком яскравих барв, і жінка вирішила це виправити. 37-річна дружина принца Гаррі з'явилася на публіці в полум'яно-червоному пальтечку, зухвало поєднавши його з насичено-пурпуровою сукнею.

Нею герцогиня підкреслила свій вагітний живіт - уже чималий, адже скоро Меган народить первістка, і вона буцімто вже навіть сказала, наскільки скоро.

Удвох із чоловіком Маркл прибула до міста Біркенхед, що на заході Великої Британії.

Меган Маркл вирішила сказати зимовій сірості "досить" 

У програмі дня в подружжя, зокрема, зустріч із ветеранами та членами місцевих організацій, які допомагають молоді та борються з бідністю.

 Дружина принца Гаррі не боїться експериментувати з яскравими кольорами

Як пише The Daily Mail, це пальто канадського бренду Sentaler Меган надягала й раніше. Коштує воно 1400 доларів. А платтячко - це Babaton by Aritizia, його вартість  лише 140 доларів.

А зі слів городянки, якій вдалося перекинутися слівцем із високою гостею, Меган сказала, що народжувати їй наприкінці квітня - на початку травня.

Вагітна герцогиня не відмовляється від взуття на шпильках 
 У квітні-травні в Меган та Гаррі народиться дитинка
 А може, це будуть двійнята
 Іграшок йому, їй або їм точно не бракуватиме. А от титулу не буде

Нагадаємо, Меган та Гаррі вже ось-ось переїдуть із Кенсингтонського палацу до Нотінгем-котеджу, який розташований за 30 кілометрів від Лондона. Там із ними оселиться теща принца, яка помагатиме глядіти немовля.

Фото з Twitter, з The Daily Mail


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів