У татка чи в маму: експерт припустив, яким буде первісток принца Гаррі й Маркл. ФОТО

17 жовтня 2018, 14:40

Королівській родині Великобританії та всім шанувальникам принца Гаррі та Меган Маркл доведеться чекати до весни, щоби побачити, яким вдасться їхній первісток.

Але вже зараз свої припущення щодо цього зробив американський експерт-криміналіст Джо Маллінс.

Із ним поспілкувалося видання The Daily Mail.

Меган і Гаррі ошелешили всіх новиною про вагітність та гайнули до Австралії

Вивчивши фото Меган і Гаррі, фахівець дійшов висновку, що, як у пари народиться донька, вона матиме карі оченята й материнські чорні коси. У разі ж, якщо буде хлопчик, він буде блакитнооким, а волоссячко матиме хай не не руде, як у тата, але каштанове.


На думку експерта, майбутня донька або син подружя виглядатиме так

Як пояснив Маллінс, створюючи гіпотетичні портрети сина і дочки Меган та Гаррі, він урахував такі фактори, як колір шкіри, волосся та очей обох батьків, які гени в них обох є домінантними, яскраві риси зовнішності тощо.

Між іншим, свого часу Маллінс робив прогноз і щодо зовнішності майбутньої дитини принца Вільяма та Кейт Міддлтон. Інтернет пам'ятає все, а в подружжя тепер є аж трійко дітей. Відтак можна порівняти те, що малював у 2012-му році Джо, з фото Джорджа, Шарлотти та Луї й визначити, чи варто покладатися на думку цього експерта.

А ось такими були його прогнози щодо нащадків Кейт і Вільяма. Щось не дуже схоже...

Варто зазначити, що, на відміну від своїх двоюрідних братів та сестрички, принцом або принцесою маля Гаррі та Меган навряд чи буде.

Про це пише Time.

Меган уже почала носити вільний одяг?

Причина полягає в порядку, затвердженому понад сто років тому Георгом V. За розпорядженням короля, коли мова йде про правнуків чинного монарха, то лише старший нащадок старшого сина старшого сина цього монарха повинен "мати титул Принца чи Принцеси, що ставитиметься перед його чи її християнськими іменами". Решта ж правнуків монарха зватимуться "лорд" та "леді", але "Ваша Високість" до них не звертатимуться.

Відтак Шарлотта і Луї не були би принцесою та принцом, якби не втрутилася Єлизавета ІІ. У 2013-му році, за кілька місяців до народження принца Джорджа, вона видала власний "апдейт" до правила Георга V, наказавши, щоби всі нащадки Вільяма й Кейт мали титул.

Теоретично королева може вчинити так само й по відношенню до майбутніх правнуків від Гаррі, але навряд так станеться. Адже в черзі до трону первісток Гаррі та Меган посяде лише сьоме місце.

Просто страшенно милий кадр!

Іще одна цікава, але не надто приємна для майбутніх батьків деталь: Меган і Гаррі не матимуть права повної опіки над своєю дитиною.

Як пояснив експерт із королівських традицій виданню InSyle, право юридичної опіки над неповнолітніми нащадками в королівській родині належить монархові.

Цьому законові вже понад три століття, і його прийняв король Георг І. Він так вчинив, бо мав дуже кепські стосунки з рідним сином і бажав у такий спосіб підстрахуватися. Той закон не скасований і досі.

Імовірно, під час шлюборозлучного процесу принца Чарльза та принцеси Діани тому й не поставало питання опіки над Вільямом і Гаррі, бо технічно опікуном їхнім були не батько, і не мати, а бабуся-королева.

Уже навесні Меган і Гаррі колисатимуть свого малюка

Нагадаємо, з 2013-го року хлопчики та дівчатка мають однакові права щодо престолонасліддя. І Меган Маркл не доведеться народжувати в присутності офіційного свідка - це правило скасував Георг VI.

Прінтскрін з The Daily Mail, фото з Twitter Кенсингтонського палацу


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів