Бужинська в прозорому плащику заспівала маніфест "крижаної" жінки

21 лютого 2019, 13:55

Останній місяць зими лише добігає кінця, а співачка Катерина Бужинська уже змінила теплого пуховика на грайливий прозорий плащик від Louis Vuitton. У ньому зірка представила свою нову пісню, про крижану, тобто "льодяну" жінку.

Своїм маніфестом Катя хоче донести до шанувальниць, що навіть після "замороженого" стану у душі колись настає весна, а після нещасливого кохання варто знову полюбити.

 
До "крижаної" пісні - гаряча фотосесія Каті

"Ті, хто тебе образили - навічно залишаться за твоєю спиною, в тиші льодової пастки твоєї зневаги. Ти ще не віриш, зараз льодяна, скоро ти полюбиш знову, і долоні твої наповняться теплим медом спокуси і бажання", - пообіцяла Бужинська.


 
"Коли серце твоє - льодяшка, як після дотику Снігової королеви..."
"Все це буде, обов'язково. Просто зараз - ти - Льодяна, не відчуваєш нічого, але все буде. Скоро. Весною. Про це моя нова пісня. Сильна. Жадана. Льодяна, - зазначила співачка.
 
 
Бужинську знімали в плащику від Louis Vuitton. Між іншим, коштує подібна одежинка майже 4 тисячі євро
 
Така собі Снігова королева для дорослих
Зі слів Катерини, прозоро-крижаний образ, який обрали для фотосесії, гармонує "з тією непорушною силою, яку вона вирощувала в собі довгі роки і яку бажає мати кожній сучасній жінці, що відчуває емоційну залежність від чоловіків".

Нагадаємо, 39-річна Бужинська інколи показує себе фанам не лише в яскравих фантастичних образах, а й справжню - невиспану та без мейкапу.

Фото прес-служби, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів