Дімопулос у Таїланді осідлала мокрого ссавця. ФОТО

28 лютого 2019, 10:33

Поки в Україні вирували пристрасті навколо того, хто поїде чи не поїде на Євробачення, колишня співачка Санта Дімопулос насолоджувалася відпочинком у Таїланді.

Причому цього разу красуня проводить чергову відпустку сама, без чоловіка та подружок.

"Багатьох здивувало, що я відпочиваю сама. І ось що я вам скажу - на такий крок можуть піти лише усвідомлені і самодостатні люди, їм просто не нудно з собою і природою - завжди є чим зайнятися. До цього теж потрібно прийти", - зазначила Санта у своєму Instagram.

"Часто несвідомо, в потоці людей і інформації, ми забуваємо свій внутрішній голос, перестаємо його чути, починаємо жити на автоматі. Щоб позбутися цього, потрібен час наодинці з собою, своїми думками. Книг набрала, ніби приїхала на рік. Я люблю і ціную цей період свого життя. Є в цьому щось божественне..." - поділилася Дімопулос.


За кілька днів у Таїланді Санта встигла багато чого. Зокрема, посидіти на спині у слона. Вона зауважила, що на тварині не каталася, а лише посиділа на ній у воді і пофотографувалася.

 
Самодостатня Санта полетіла на відпочинок без чоловіка
 
А хто ж тоді фотографує? Випадкові люди?
 
"Я не каталася на ньому, лише фото у воді", - наголосила екс-"ВІА Гра"
 
 
Трохи вологого тіла від Санти у Таї
 
Дімопулос набрала з собою книжок, про які нещодавно писала пост-пораду. На фото вона у штанях від своєї подруги-дизайнерки Зінько

Нагадаємо, у січні Дімопулос відпочивала у Маямі разом з Олею Поляковою та Наташею Зінько.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів