Маркл у зеленому та без обручки зготувала іриски з канадцями

11 березня 2019, 15:58

Герцогиня Сассекська Меган Маркл, котра, подейкують, уже ось-ось може народити первістка, не збирається скидати обертів і мало не щодня бере участь у якомусь офіційному заході.

Герцогиня разом із принцом Гаррі зустрілася з юними представниками канадської діаспори у Великій Британії.

Як пише The Daily Mail, зелені сукня та пальтечко Erdem, які були на Мег, коштують понад 10 тисяч доларів.

Вони разом приготували традиційного смаколика: іриски з кленового сиропу.


Як зазначає Harper's Bazaar, була помітною відсутність на пальці Меган обручки, створеної за дизайном принца Гаррі. Ймовірно, в герцогині, яка перебуває в третьому триместрі вагітності, почали набрякати пальці.

8-го ж березня Маркл узяла участь у круглому столі, де обговорювалася рівність чоловіків та жінок і перешкоди, з якими досі стикаються останні. Феміністка Меган, зокрема, розказала, як в 11 років особисто поборола несправедливість, примусивши Procter & Gamble змінити текст сексистської реклами.

 
Феміністка Маркл 8-го березня говорила про гендерну рівність
 
Цікаво, як королева Єлизавета ставиться до таких зухвалих вбрань вагітної онукової жінки? Адже з Міддлтон вона колись проводила бесіду на цю тему...

Нагадаємо, кажуть, що Меган та Гаррі вирішили ростити свою дитину вільною від гендерних стереотипів. А може, малюк узагалі буде "gender fluid", тобто ідентифікуватиме себе не як суто хлопчик чи суто дівчинка.

Фото з Twitter Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів