Ні дівчинка, ні хлопчик: принцу Гаррі та Маркл приписали модний підхід до виховання майбутньої дитини

4 березня 2019, 10:40

Первісток британського принца Гаррі та Меган Маркл іще не встиг з'явитися на світ, а навколо нього вже вирують найнеймовірніші чутки. Так джерело, наближене до герцогині, повідало, що пара має намір ростити своє дитя без жодних гендерних стереотипів.

Не буде жодного рожевого для дівчинки та блакитного для хлопчика. На малюка не тиснутимуть і даватимуть право визначитичя самому.

Про це особа, яка буцімто була присутня на нещодавній вечірці Маркл у Нью-Йорку, розказала Vanity Fair. Щоправда, Кенсингтонський палац категорично цю інформацію спростовує.

 
Меган і Гаррі хочуть, щоби їхня дитина росла без гендерних стереотипів "тиждівчинка" або "тижхлопчик"?

"Меган говорила з подругами про пологи і про те, як вони з Гаррі планують виховувати свою дитину. Вона сказала дословно: мінливий ("fluid"). Вона сказала, що вони планують ростити дитину з мінливим підходом до гендеру та не насаджуватимуть жодних стереотипів", - зазначив співрозмовник журналу.

Власне, те, що буцімто сказала Меган, можна трактувати по-різному. Можливо, герцогиня мала на увазі, що малюк буде "gender fluid", тобто ідентифікуватиме себе не як суто хлопчик чи суто дівчинка, а як діапазон жіночності-мужності. Наприклад, такою себе вважає співачка Майлі Сайрус.

Імовірно також, що принц Гаррі та Маркл просто хочуть, щоби їхнє дитя не привчалося з пелюшок до якихось обмежень, зумовлених біологічною статтю. І дівчинка, і хлопчик, гратимуться і з ляльками, і з машинками тощо.

Як стало відомо виданню, декор для дитячої кімнати майбутні батьки обрали якраз гендерно-нейтральний, у біло-сірих тонах.

 
Подружжя стане батькам наприкінці квітня або на початку травня

"Безгендерний" підхід до виховання дітей тим часом стає дедалі популярнішим у розвинених країнах. Його відкрито підтримують акторки Кейт Хадсон та Анджеліна Джолі. А видання Journal of Experimental Child Psychology опублікувало результати дослідження, згідно з яким дітлахам, що виховуються в гендерно-нейтральних дитсадках Швеції, відкрито більше можливостей, і в дорослому житті вони обіцяють стати успішнішими людьми.

Хай там як, але Кенсингтонський палац дав The Sun такий коментар: "Ця історія цілковито неправдива."

Журнал Vanity Fair же підкреслює, що, на відміну від багатьох видань, не стверджував, що первісток принца Гаррі та Маркл буде саме "gender fluid".

Як відомо, Меган Маркл називає себе феміністкою. Причому боротися за рівність чоловіків та жінок дружина принца почала ще в 11 років. Дівчинку обурило те, що в одній із телереклам миття посуду подавалося як суто жіноча справа. Меган домоглася, щоби компанія Procter and Gamble замінила текст у ролику.

Фото з Instagram Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів