Гросу в трилогії про Вову влаштувала стриптиз на чужому весіллі. ВІДЕО

25 березня 2019, 16:30

Співачка Аліна Гросу зірвала весілля свого коханого чоловіка, і за це тепер на неї й полює вбивця, найнятий покинутою нареченою. Усе це - карколомний сюжет трилогії "Дико Любила Вову", яку зірка по одній частині викладає в мережу.

У третій "серії" Аліна, вбрана черницею, приходить особисто дати ляпаса зрадникові, що веде до вівтаря іншу. Та коли з Гросу злітає одяг, чоловік, зрозуміло, шле під три чорти свої матримоніальні плани та мчить за своїм справжнім коханням.

 
Аліна прийшла "привітати" коханого, який одружується не з нею
 
Вона мала, що йому сказати. І показати...

 
"Оце так весілля! Круті конкурси!"

1-го квітня шанувальники творчості Аліни дізнаються, чим закінчилася вся ця історія.

"VOVA - це всього лише ім'я в цій даній композиції. У кожного є свій Вова, для котрого він Бог. У когось це тато, у когось чоловік або брат, а в мене такий, як у фільмі - красивий романтик та борець за своє щастя", - пояснила співачка. "До того ж, зараз це ім'я популярне і не лище в анекдот", - додала Гросу.

Нагадаємо, в першій частині "Вово-саги" героїню Аліни мало не вколошкали у барі. А друга оповідає про те, з чого все починалося: як коханого Гросу батьки ще малим заручили зі спадкоємицею заможної родини. Як він зустрів Гросу та закохався, і, головне, звідки на їхніх долонях узялися ті моторошні криваві серця.

Як відомо, Аліна, яка продовжує приховувати від широкого загалу свого бойфренда, запевняє, що Вова - це не якась конкретна людина, а прототип усіх чоловіків, заради яких дівчата готові на все.

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів