Логунова в спідньому показала селфі на умивальнику та в ліжку

10 квітня 2019, 10:43

Дружина актора Дмитра Ступки, телеведуча та консультант із правильного харчування Поліна Логунова полетіла відпочивати удвох з дочкою Богданою та перше, що зробила – це селфі в номері у ванній.

Поліна в самому спідньому вмостилася на довгому умивальнику та написала про те, що така худа не тому, що нюхає кокаїн, як про неї кажуть.

"Я чекала на цю відпустку, як на жодну іншу…", - зізналася жінка Сутпки.

 
Логунова влізла на умивальник заради сексі селфі

Також Поліна порадила стежити за тим, що вона їстиме на відпочинку.

"…А то дехто переконаний, що я така худа, тому, що нюхаю кокаїн. Любі мої, я не настільки тупа і не настільки багата", - заявила телеведуча.

 
До речі, якось Поліна розказувала, що не ревнує чоловіка. Тому, мабуть, і відпочиває іноді без нього

"Отже! Відпустка! Я полетіла з Богданою, захотілося ось такого усамітнення з донькою, в готель, де мало людей, де ліжко вмістить 5 осіб, королівський номер, їжа - найвищої якості, територія величезна, щоб заблукати…", - перелічила Логунова.

 
Селфі в ліжку на 5 осіб Логунова теж зробила

"…Щоб обслуговування, як в найкращому арабському готелі, щоб персонал був видресируваний, як у найдорожчих європейських бутиках, щоб басейни з підігрівом, нагріванням, перегрівом і квітами, щоб нічого не робити, а вже все було б зроблено, щоб я просто відпочила! Щоб дитинко моя теж кайфонула!" - додала вона та, схоже, саме такий готель і знайшла.

 
"Одні кістки", "Аполлінарія, треба поїсти" - пишуть коментатори під фото Поліни

Однак Поліна поки не відзначила геотег, тому незрозуміло, де саме вона зараз.

Нагадаємо, Логунова любить роздавати поради і ділитися лайфхаками у мережі. Так, нещодавно вона розказувала про перевагу макіяжу та високих підборів, а ще раніше писала, як треба поводитися на корпоративах.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів