Екс-дружина Потапа похвалилася схудненням і пояснила, чому роками мовчала про розлучення

18 квітня 2019, 14:32

Продюсерка Ірина Горова похвалилася серйозним досягненням: за два місяці вона схудла на п'ять кілограмів, хоча відмовилася ще не від усіх "гріхів".

Про це, а також про стосунки зі своїм екс-чоловіком, шоуменом Потапом, 41-річна Ірина розказала в передачі "Зірковий шлях".

"Відмовилась від солодкого, від смаженого, від фастфудів. У подальшому за місяць від кальяну, тому що я грішу цим страшно. І від будь-якого виду алкоголю, крім одного келиха в вихідні дні. І у мене мінус 5 кг за 2 місяці", - заявила Горова.

 
Ірина Горова похвалилася схудненням

У подальшому продюсерка планує перейти з кави на чай.

"Каву я п'ю щоранку. Я намагаюся від цього відучитися, тому що кава не зовсім, напевно, корисний напій. І я недавно була навіть на такому тренінгу, семінарі про чай. І я хочу перейти на чай, тому що це більш корисний напій. Але зараз, на цей момент, я звичайно ранок починаю з кавою з молоком, без цукру обов'язково. І таке що-небудь легеньке на перекус", - поділилася жінка.

 
Це продюсерка кілька місяців тому. Ну, і де там ті зайві 5 кіло?

Їсти собі Ірина не готує, бо не має часу.

"Ну, по-перше, зараз в зв'язку з тим, що я постійно мотаюся, у мене немає навіть часу заїхати в ресторан, я замовляю їжу у різних служб, які мені привозять вранці, о 9-й ранку, я відразу ж снідаю, беру з собою і потім їм протягом дня 5 разів. І там досить збалансована їжа", - зазначила Горова.

 
Колишня дружина Потапа майже відмовилася від алкоголю, а скоро покине "грішити" кальяном та кавою

Як відомо, Ірина - мама двох дітей. Із батьком молодшого, Олексієм Потапенком, про розлучення вони оголосили лише у 2016-му, коли насправді вже п'ять років були не разом.

"Коли воно ще, як раночка відкрита, яка б вона не була велика чи маленька, коли з'являються треті особи в цьому всьому, правда вони можуть змінити хід подій. Все-таки є речі, які не хочеться читати. Є речі, які не хочеться виносити. У нас є діти, є партнери, є якісь історії. Ні в першому розлученні, ні в другому не було у дітей депресії. Якось це все так відбувалося, що не було різкого розірвання", - пояснила Горова.

 
Горова пояснила, чому вони з ексом так довго приховували свій розрив

"Все, ми заспокоїлися і почали дружити. Сенс, я не бачу сенсу, з'ясувавши вже всі відносини потім зустрічатися і говорити - я тебе не знаю. Тобто ми могли посваритися, покидати телефони в стіни, а потім зателефонувати, сказати – ну добре, коротше, давай працювати. На роботу у нас ніколи це не впливало. І дуже я вдячна і йому, і собі за витримку, за розуміння", - наголосила продюсерка.

Нагадаємо, Іра та Олексій стверджують, що спільне минуле не заважає, а навпаки, помагає їм співпрацювати.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів