"Ми - не полюси, ми - одна планета": Потап і Горова поділилися секретами дружби після розлучення

26 березня 2019, 13:00

Продюсери Олексій Потапенко та Ірина Горова розлучені вже понад 5 років. Утім, їхні стосунки досі залишаються не лише зразком дружби після шлюбу, а й прикладом того, як колишні коханці можуть бути успішними бізнес-партнерами.

До того ж, Потап з Іриною мають спільного сина Андрія, у вихованні якого обидва активно беруть участь.

Секретами того, як їм все це вдається, екс-подружжя ділилося з JetSetter.ua.

 
Ірина з Олексієм давно вже не подружжя, але на їхній бізнес це аж ніяк не вплинуло

"Справа в тому, що разом ми пройшли великий шлях із перемогами та поразками й завжди один одного підтримували. Навіть якщо виникали якісь протиріччя, ми робили все для того, щоб це аніяк не відбилося на бізнесі. У момент, коли ми прийняли рішення про розлучення, чітко розуміли, що це не торкнеться спільної справи", - каже Ірина.

"Спільне минуле, наша дружба та взаємозв’язки лише допомагають бізнесу та позбавляють нас витрачання часу на зайві непорозуміння й суперечки. Ми давно знайшли точки, у яких збігається бачення. Наші голови повернуті в одному напрямку - напрямку розвитку, розширення, збільшення обертів та побудови великої справи", - додає Потап.

Коли Іра та Олексій починали спільний бізнес, ролі були розподілені за інтересами та вміннями.

"Іра прийшла в шоу-бізнес із фінансового світу, тому взяла на себе більше менджерсько-фінансових обов’язків. Але водночас вона відпрацювала на величезній кількості зйомок як виконавчий продюсер, чудово розбирається в стилі та може дати корисну пораду у сфері творчості. Тому із задоволенням заходить на творчу виробничу сторону, а я можу зазирнути у фінансовий сектор, в аналітику та прийняття математично складних рішень", - розказує Потап.

 
Тепер Іра і Потап так само мають кожен свою роль у бізнесі, але заходити на територію одне одного теж можуть

Що ж до сварок чи емоційних суперечок, вони бувають, однак Горова з Потапенком навчилися їх гасити.

"Ми ж творчі люди, як без емоцій - у них народжується щось нове. Уявіть мене, тендітну дівчинку, яка грюкає кулаками перед двометровим Потапом (сміється). Тому я - за логіку та факти як справжній прагматик. А за роки спільної роботи вже навчилася ухилятися від телефонів, що пролітають повз, вчасно заходити і виходити з кабінету", - ділиться Ірина.

 

У вихованні сина Андрія тато і мамо беруть участь рівнозначно.

"Розбіжності в нас бувають хіба що у видах спорту, якими Андрію варто займатися. Тому син ходить і на бокс, який так подобається мені, і на плавання та баскетбол, які до душі татові", - зізнається Горова.

 

"Принципових протиріч щодо виховання сина в нас немає. Ми намагаємося всебічно його розвивати та бути для нього друзями: я вкладаю в нього цінності щодо ставлення до жінок, намагаюся бути для нього прикладом, людиною, якою він пишається та любить", - зауважує Ірина.

"Потап дає Андрію чоловічу енергію та любов, він для нього авторитет та приклад поведінки в справжній чоловічій компанії. Регламенту ділового спілкування в нас немає: зустрічаючись для вирішення робочих питань, можемо легко та невимушено переключитися на різні теми, у тому числі й обговорити батьківські питання", - каже вона.

 
Своє особисте життя після розлучення з Олексієм Ірина не афішує

"Зі сторони може здатися, що Іра й Потап - це два далеких полюси. Насправді, це одна планета. Починаючи спільну справу, дуже важливо домовлятися на березі. Ми з Потапом спочатку проговорили, що працюємо як бізнес-партнери, що би не трапилося", - розповідає Ірина, говорячи про спільний бізнес, який лише розростається.

"У схожих особистих ситуаціях завжди потрібно сідати за стіл перемовин та шукати компроміси - вимикати емоції та вмикати здоровий глузд. Важливо зберігати людяність, гідність та пам’ятати, що руйнування рідко приносить задоволення й подальше зростання", - підсумовує Горова.

 
Як відомо, однією з причин розлучення Потапа та Ірини називають його роман із Настею Каменських. Парі навіть приписують весілля, але самі вони досі не підтвердили свої стосунки офіційно

Фото JetSetter.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів