Подкопаєва розказала, як старші діти сприйняли новину про майбутнього малюка

24 квітня 2019, 14:54

Гімнастка Лілія Подкопаєва, яка чекає на малюка від свого нареченого Ігоря Дубинського, розказала, як сприйняли цю новину її старші діти, Вадим та Кароліна. Як зізналася спортсменка, донька спочатку розплакалася.

"Кароліна запитала: так ти що нас вже любити не будеш? І почала плакати. Я кажу: донечка, ну ти що, ти ж найулюбленіша дівчинка на світі. Ну Вадим як чоловік уже сприйняв. Потім вони говорили про те, кого б вони хотіли. Я думаю, що вони до кінця все одно ще не розуміють, тому що, коли відбудуться вже такі зміни, вже тоді вони зрозуміють, які в житті відбуваються моменти. Все чудово", - розповіла Ліля в телепрограмі "Зірковий шлях".

 
13-річний Вадим та 12-ічна Кароліна скоро стануть старшими братом та сестрою

"Вадим хоче брата, Кароліна хоче сестру. Каже - я віддам всі іграшки свої, якими я вже не граю", - додала вона.


Зі слів Подкопаєвої, вагітність для неї не стала сюрпризом. Вона має відчуття, що це Богу було завгодно зробити їй такий подарунок за випробування, які були в її житті.

"Були моменти в житті, коли відбулися неприємні речі зі мною, і дійсно лікарі говорили про те, що... Ну, напевно, все, що в нашому житті відбувається, ми, напевно, проходимо теж якісь уроки життєві. Але, іноді, як пояснюють психологи, що ми проходимо, ми за щось розраховуємося, розплата, напевно, приходить, чи що тому так, це дійсно було, це диво, яке відбувається до сих пір, коли я усвідомлюю, що жінка, коли стає мамою, це щось незвичайне, це якесь диво. Це дар божий, який просто дійсно потрібно цінувати", - зазначила спортсменка.

 
Лілія народить від свого нареченого Ігоря Дубинського

Нагадаємо, на початку 2000-х на Лілію Подкопаєву напали грабіжники та завдали їй тяжких тілесних ушкоджень. Лікарі вважали, вона після цього не зможе стати матір'ю біологічним шляхом. Та коли зірка та її тодішній чоловік почали процес усиновлення Вадима, виявилося, що Ліля вже вагітна Кароліною.

Фото з Instagram Подкопаєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів