Подкопаєва, Джолі, Джекман: зірки, що виховують дітей, народжених серцем

1 червня 2018, 14:06

Мадонна, Х'ю Джекман, Анджеліна Джолі, Сандра Буллок, Лілія Подкопаєва - талантами та звершеннями цих людей захоплюються мільйони. Проте їхніми найпалкішими, найвідданішими фанами завжди будуть ті, кому вони свого часу розкрили своє серце та яким подарували найцінніше - батьківську любов, сім'ю та дитинство.

До Дня захисту дітей ми вирішили нагадати про відомих людей, котрі виховують всиновлених діток.

Лілія Подкопаєва, мама 12-річного Вадима і 11-річної Кароліни

"..."Я об'їздила багато дитячих будинків в Україні. Але Вадюшка запав мені в душу з першого погляду", - розповідала гімнастка, котра всиновила свого хлопчика, коли йому було 8 місяців.


Лілія, яка скоро вийде заміж утретє, має сина і дочку

"Ми приїжджали в "Малютку", і я спілкувалася з дітками: так вийшло, що я взяла на руки саме Вадима - він вчепився в мене своїми маленькими рученятами і не хотів відпускати! У той момент я зрозуміла, що не розстануся з ним ніколи", - зізналася Ліля.

Первісток Лілі - 12-річний Вадим

Як відомо, у житті спортсменки тоді сталося подвійне диво: щойно вони з тодішнім чоловіком Тимофієм Нагорним почали збирати документи на всиновлення малюка, то взнали, що Ліля вагітна, всупереч вироку лікарів. Наприкінці 2006-го року в Вадима народилася сестричка.

Мадонна, мама 21-річної Лоли, 17-річного Рокко, 12-річного Девіда, 12-річної Мерсі, 5-річних двійнят Стелли та Естер

Свою маму артистка втратила, коли їй було п'ять років. Завдяки своїм синам і донькам, зізнається Мадж, вона стає такою мамою, якої в неї не було.

"Це дуже цілющий досвід'', - вважає вона.

Мадонна з молодшими доньками

Чотирьох своїх молодших дітей артистка всиновила у Малаві й не виключає, що з часом її родина стане ще більшою.

Х'ю Джекман, батько 18-річного Оскара і 12-річної Ави

Коли Х'ю та його дружина Деборра-Лі, котра є старшою від актора на 13 років, взнали, що жінка не зможе виносити дитину, вони були спустошені. Й лише коли зробили перші кроки у процесі всиновлення, це відчуття їх відпустило.

У Х'ю і Деб двоє прийомних дітей

"Я не думаю про них як про всиновлених – вони наші діти. Ми з Деб віримо в те, що, припускаю, ви назвете долею. Ми відчуваємо, що все відбулося так, як було призначено. Вочевидь, біологічний шлях не був призначений для нас, аби мати дітей", - зазначив Джекман.

Олексій Серебряков, батько Дарії, Степана і Даніїла

"Даніїла я всиновив 13 років тому, а Стьопу - 12. Це дуже особиста історія. Річ у тім, що в нас із (дружиною) Машею двічі не вийшло з дітьми. А я її так кохаю, що не став більше влаштовувати цих провокацій. Ми зрозуміли, що можемо це зробити. І Стьопа, і Даня - рідні для нас діти", - розповів нещодавно російський актор у інтерв'ю Юрію Дудю.

Олексій Серебряков - батько трьох дітей, жоден із яких не є його біологічним нащадком

Даша теж не є біологічною дитиною Олексія, це дочка його дружини від першого шлюбу. Зірка "Левіафана", який кілька років тому перебрався з родиною до Канади, дуже шкодує, що через російський "закон Діми Яковлєва" він не зможе всиновити ще.

Хілл Харпер, батько-одинак 2-річного Пірса

"Я багато років, завжди хотів стати батьком. Я собі думав, розумієте, ти одружишся, в тебе будуть діти", - поділився з 52-річна People зірка серіалів "Мадам Секретар" та "Хороший лікар".

Та в 2015-му році актор наважився звернутися до агенції з усиновлень. І знайшлася жінка, котра обирала прийомну родину для свого малюка, який мав народитися вже через три тижні.

На цьому фото Пірсові лише 5 днів

"Я дійсно відчув, що Господь каже мені це зробити. І я дуже радий, що він обрав мене, і що вона, і Бог, і Всесвіт обрали мене", - зазначив Хілл.

Актор особисто перерізав пуповину, коли на світ з'явився його син.

"Коли я озираюся назад, усі страхи, що в мене були, здаються мені сміховинно малими порівняно з радістю від того, що він є в моєму житті, що в мене є можливість бути батьком", - сказав актор.

Пірсу пощастило з батьком

Анджеліна Джолі, яка спочатку не хотіла мати дітей, змінила свою думку після візиту до Камбоджі у 2000-му році. І вже за два роки стала мамою маленького Меддокса, якому зараз вже майже 17 років.

Меддокс став першим дитям Джолі

Дівчинку Захару Анджеліна всиновила вже разом із Бредом в Ефіопії, де була з гуманітарною місією ООН. Нині доньці екс-подружжя 13 років.

Майже 43-річна Енджі народити вже не зможе ніколи, а от всиновити - так

Третя прийомна дитина Пітта і Джолі, син Пакс, з’явився у їхній родині вже після народження першої біологічної доньки Шайло. Хлопчика, якому восени виповниться 14, всиновили у В’єтнамі.

Третім Джолі всиновила Пакса

Двійнят Нокса та Вів’єн Джолі народила Пітту вже у 2008-му році. А два роки тому ходили чутки, що Бред з Енджі збираються всиновити сьому дитину. Але цього так і не сталося. Після розлучення опіку наді всіма дітьми віддали Джолі.

53-річна актриса Сандра Буллок не має біологічних дітей, зате виховує двох всиновлених.

У 2010-му році зірка стала мамою для темношкірого хлопчика Луї. Того ж року Сандра розлучилася з чоловіком Джессі Джеймсом, який її зрадив. Причому пізніше Джеймс казав, що мріє виховувати Луї і стати для нього татом.

Наприкінці 2015-го року Буллок удочерила дівчинку Лайлу. На процедуру пішло три роки.

Торік ходили чутки, що Буллок збирається всиновити третю дитину

"Моя сім'я різноманітна. Іноді вона дивна, але в ній панує любов і розуміння", - казала тоді Сандра.

А нещодавно Буллок, говорячи про всиновлення, Буллок зазначила: "Тієї миті, коли ви приймаєте любов цієї дитини, ви назавжди стаєте її батьками".

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів