До Дня матері: Зеленський на руцях, Тимошенко в портреті і з портретом, історія про розбите серце Єфросиніної

12 травня 2019, 17:01

12-го травня, на честь Дня матері в соцмережах утворився зворушливий фотофлешмоб: люди діляться фото своїх мам, себе з мамами та своїми спогадами, вітають найрідніших зі святом.

Своїх мамусь, деяких із яких уже, на жаль, уже нема серед живих, показали також зірки та політики.

Юлія Тимошенко запостила фото всього жіноцтва своєї сім'ї: свoєї мами, себе, доньки Євгенії та онуки Єви. А новообраний президент Володимир Зеленський на архівній світлині продемонстрував несподівано довгі коси, як для хлопчика на початку 1980-х.

 
Юлія Тимошенко зробила колективне фотопривітання

 
"Мамуля, ти в мене красотка!!!", - написав у привітанні Зеленський

Переглянути цей допис в Instagram

Моя найкраща Мама, дякую тобі за життя! ❤️

Допис, поширений Олег Ляшко (@liashko) 11 Тра 2019 р. о 10:13 PDT

 
"Мама - це ангел, який завжди з тобою!..", - упевнений Андрій Лозовий
Переглянути цей допис в Instagram

Первого мужчину, который разбил мне сердце, звали Дениска... Ему было пять, мне четыре. И любила я его, конечно, без памяти! И вот, когда у него случился день рождения, моя мама предложила подарить ему зеленые коньки! Дело было в Магадане- там, даже получая предложение руки и сердца, девушка радовалась конькам больше, чем кольцу ... А вот Дениска покрутил своим сопливым носом, и сказал, что цвет нехилого моего подарочка ему не нравится! «Забирай»- сказал, « я не буду в таких кататься»... Малолетнего этого какашёнка я уже не помню в лицо. И сад магаданский не помню. Но очень подробно помню свою Маму! Она так серьёзно тогда отнеслась к моей «трагедии», так серьёзно объяснила мне, что нужно поплакать, и навсегда вычеркнуть светлый образ любимого, что, наверное, именно тогда, мы и стали больше чем мама и дочь. Мы стали Друзьями. Навсегда! Вот три главных правила, которым учила меня моя мама и которым я неизменно следую в своей жизни : 💎1. Не перекладывай на других ответственность за свои решения и действия! Умей держать удар! 💎 2. Никогда не выходи из дома, не понравившись себе в зеркале! 💎 3. Люби честно, горячо и звонко! Особенно своих детей! Любовью невозможно испортить ребёнка . Однако его можно искалечить недостатком любви... Спасибо тебе#мояЛюдася #ДеньМатери

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) 12 Тра 2019 р. о 12:00 PDT

 
Катерина Бужинська показала себе з мамою
 
І себе - багатодітну маму
Переглянути цей допис в Instagram

"Мати каже правду. На те вона і мати. Матінку послухать - долю кращу мати". Мати не просто говорить, що треба любити.. Вона любить! Мати не просто вчить, як треба чинити.. Вона робить! Кожну маму вітаю зі святом! Дякую за ваші мудрі поради, турботливі руки, ласку і ніжність, добрі та чуйні серця. День Матері - лише привід сказати найріднішим жінкам те, що ми відчуваєм щодня. Бережіть матерів, частіше говоріть їм слова подяки та любові.

Допис, поширений Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@olegg.vynnyk) 12 Тра 2019 р. о 1:20 PDT

 
Лорак вирішила привітати з Днем матері зображенням себе з дочкою Софією

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів