Нікітюк показала коліна в міні-сукні й згадала, як мріяла про Кличка та собачу упряжку

27 травня 2019, 13:51

Виявляється, чоловіком мрії телезірки Лесі Нікітюк свого часу був боксер Володимир Кличко. Саме його фото висіло в білявки на "дошці бажань" на дверях туалету.

У цьому Нікітюк зізналася Маші Єфросининій у YouTube-шоу "Іспит на відвертість".

 
Леся Нікітюк колись мріяла про Володимира Кличка

"Мені було 22 роки, я жила в орендованій квартирі у Києві. Тоді я заробляла 6 000 грн на місяць, 2500 платила за оренду. І багато мріяла. Якось вирізала з журналів гарні картинки, з яких хотіла б скласти своє життя: шикарний готель біля річки, собачу упряжку, машину, мікрофон, красивого чоловіка (ним був, до речі, Володимир Кличко-молодший). Все це я наклеїла на картон і повісила на двері туалету. Так дошка бажань відбивалася у дзеркалі і весь час була в мене на очах", - поділилася зірка.


Минуло зо два роки, і Леся усвідомила, що майже все, що було на її дошці, таки здійснилося. Навіть на собачій упряжці вона покаталася.

"...Словом, з усіх картинок не здійснився лише Володимир Кличко. Хоча я з ним знайома, і при першій зустрічі відразу відчула, що сподобалася йому", - сміючись, оголосила вона.

View this post on Instagram

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on May 23, 2019 at 11:34am PDT

"Зараз я мрію і прагну сім'ї, і постійно тримаю потрібні і бажані картинки... в голові. Хоча все одно продовжую фотографувати на телефон усе, що мені подобається чи хочеться. Хочу порадити всім: хотіть максимум! Прагнеш до нереального – отримаєш максимум. Прагнеш до максимуму – отримаєш мінімум", - порадила Нікітюк.

Як відомо, 43-річний Володимир Кличко торік розлучився з американською актрисою Хейден Пенетьєрі, з якою вони так і не дійшли до вівтаря.

Нагадаємо, 31-річна Леся Нікітюк у лютому оголосила про розрив із бойфрендом.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів