"Шлакоблочина" MARUV зізналася, що любить колупати в носі та ходить до психотерапевта

5 червня 2019, 12:45

Співачка MARUV зізналася, що має деякі шкідливі звички, не гребує речами з секондхенду та ходить до психотерапевта разом зі своїм чоловіком Олександром.

А ще зірка згадала про три свої альтер его, принаймні два з яких мають чудернацькі ймення.

Про це Ганна Корсун говорила у YouTube-шоу "СЛАВА+".

"Випиваю я дуже рідко. Це однозначно не має, і мені взагалі не подобається", - запевнила MARUV.


 
MARUV - не фанатка алкоголю, але має інші шкідливі звички

Натомість "гріхи" артистки - це кава, якої вона п'є 4-5 чашок в день і вважає, що це забагато, та колупання в носі.

"Так, я люблю колупатися в носі, це жахливо!", - визнала вона.

Зі слів MARUV, простацька провінційна дівчина - це частина того, ким вона є, і позбуватися своєї внутрішньої "Шлакоблочини" вона не збирається.

"У мене є три стани. Є стан MARUV, є стан Шарлотта У-ТУ-ТУ і Шлакоблочина. Шлакоблочина - це моє павлоградське коріння, це все пацанське і трушне, що в мене є. Все-таки я з провінційного містечка, і багато речей, про які люди говорять "о, зразу видно, що ти з села", вони в мені є, і вони мені подобаються, я не хочу від них позбуватися. Шарлотта У-ТУ-ТУ - це дуже романтична, це коли мене накриває романтичним настроєм. Це красиві ліричні пісні, тексти, це вся така дівчинка повітряна, така вся няшна", - поділилася Ганна.

 
Є MARUV, є "пацанська і трушна" Шлакоблочина, і є романтична Шарлотта

Співачка не приховує, що відвідує психотерапевта, ще й чоловіка з собою бере.

"Ми дуже свідомі з ним люди, ми ходимо до психотерапевта. Ми дуже часто займаємося самоаналізом, і я в принципі люблю розвиватися. Нумерологія, астрологія та психотерапія - це про мене", - заявила зірка.

Найдорожче вбрання MARUV, те, у якому вона з'являється в кліпі "Focus On Me", коштувало десь 15 тисяч гривень. Водночас має в сценічному гардеробі багато цікавих речей із аутлетів та розпродажів, не гребує й секондхендами.

Зі слів артистки, на сцені вона відчуває себе "абсолютною хазяйкою світу".

 
Ганна любить розвиватися і аналізувати себе

14-го червня MARUV виступить у київському Stereo Plaza, і, до слова, приєднаються до неї "Kazaky" - епатажний гурт парубків на підборах, що було розпався в 2016-му році.

Нагадаємо, Ганна планує порадувати своїх шанувальників новими видовищними трюками на пілоні. Для цього вона поставила перед собою мету скинути сім кілограмів.

Скріншот із відео, фото з Instagram MARUV

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів