Хлопці на підборах "Kazaky" оголосили про припинення існування гурту

7 червня 2016, 12:34

Незабаром у вітчизняному шоубізі на один епатажний гурт стане менше. Хлопці на підборах "Kazaky" оголосили про припинення існування проекту.

Утім, вони не прощаються з прихильниками остаточно, бо і далі працюватимуть, але окремо.

Про це рішення гурт заявив на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

"…Час не стоїть на місці, і кожен з нас хоче рухатися вперед, виражати себе в своєму напрямку, створювати свій особистий творчий простір і зароджувати нові ідеї. У цьому питанні, як і в багатьох інших, ми прийшли до взаєморозуміння і спільного рішення зробити зупинку для KAZAKY-лайнера і зійти, щоб досліджувати свої особисті арт-траси", - почали хлопці.


Останні роки артисти виступали втрьох, бо їхній лідер Олег Жежель пішов в окреме плавання

"Ми абсолютно точно не збираємося говорити вам це сумне слово "прощавайте", тому що, по-перше - ми все також будемо з вами, просто окремо; по-друге - ми не відкидаємо, що в майбутньому захочемо зібратися і зробити щось спеціально для вас знову", - наголосила артисти.

Олег, Кирило, Артем та Артур більше не разом

Також "Казаки" подякували своїм прихильникам, завдяки вона проіснували 5,5 років.

"Завдяки вам ми змогли зробити цю захоплюючу подорож, залишити свій вклад у великому і яскравому світі поп-культури і показати гідне сучасне обличчя України", - заявили вони.

Орієнтація хлопців здається очевидною, але самі вони її не афішували

До речі, про хлопців на підборах знають не лише в Україні. Уперше про них заговорили після того, як дизайнери бренду "Dsquared2" запросили колектив взяти участь у їхньому модному шоу.

Після цього "Kazaky" знялися у кліпі самої Мадонни.

Фото з Facebook гурту

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів