Українська правда

З другої спроби: 24-річна гімнастка з Харкова завоювала корону "Міс Україна"-2019

13 вересня 2019, 09:52
З другої спроби: 24-річна гімнастка з Харкова завоювала корону Міс Україна-2019

12-го вересня у харків’янки Маргарити Паша здійснилася мрія дитинства – вона стала володаркою звання "Міс Україна". 

У 2015-му році 24-річна красуня вже брала участь у конкурсі, але тоді стала "Miss International".

Головним призом, окрім корони Міс, цього року був сертифікат на 400 тисяч гривень, який і отримала Маргарита.


При цьому сестра директорки конкурсу Вікторії Кіосе, Марина Кіосе, завоювала звання "Місс Інтернешнал" і отримала 200 тисяч гривень. А Діана Шабас стала "Miss Earth" і теж виграла 200 тисяч гривень. 

Маргарита Паша є майстром спорту з художньої гімнастики. У 2018-му році дівчина стала магістром з Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності і продовжує навчатися у Київському інституті міжнародних відносин на магістратурі з Міжнародного права. 

 
Знайомтеся з новоспеченою "Міс Україна"
 
Дівчина - професійна спортсменка, і це одразу помітно

"Люблю допомагати людям (дітям), по своїй натурі я - філантроп", - заявила Маргарита.

 
Марго називає себе філантропом
 
 

До речі, після перемоги дівчини в конкурсі, на пошту ТаблоID надійшов анонімний лист, в якому йдеться про те, що Паша зустрічається з одним із власників "Міс Україна", дніпропетровським бізнесменом Олександром Гузенком. Мовляв, Маргарита з самого початку знала, що переможе, і цим вихвалялася. Але жодних доказів зв'язку Паша з Гузенком надано не було. Спільних фото у мережі також немає. 

 
Окрім гімнастири, Паша полюбляє йогу

 До речі, окрім спорту та навчання, Маргарита має дивне хобі - вона вишиває ікони, причому, вже багато років. 

А ще дівчина запевняє, що її груди справжні, і пластику вона не робила. 

Нагадаємо, торік корону "Міс Україна" зі скандалом забрали у Вероніки Дідусенко та віддали Леонілі Гузь

Фото з Instagram  

Останні матеріали
Україна з горя почорніла: Жадан і Собаки переспівали рок-н-рольний хіт 90-х на шоу Тіни Кароль
Селебріті
"Україна з горя почорніла": Жадан і Собаки переспівали рок-н-рольний хіт 90-х на шоу Тіни Кароль
Ок, гаряченька: 45-річна Кардашян на Coachella захопила пишним бюстом у зухвалому декольте
Селебріті
"Ок, гаряченька": 45-річна Кардашян на Coachella захопила пишним бюстом у зухвалому декольте
Старими ми вже були: Булітко на прикладі своїх архівних фото пояснила молодий вигляд міленіалок
Селебріті
"Старими ми вже були": Булітко на прикладі своїх архівних фото пояснила молодий вигляд міленіалок
Дружина Мессі в силуетній сукні без ліфа похвалилася формами на модній вечірці
Фешн
Дружина Мессі в силуетній сукні без ліфа похвалилася формами на модній вечірці
Навчив нас бути батьками: Решетніки привітали первістка з 13-річчям
Селебріті
"Навчив нас бути батьками": Решетніки привітали первістка з 13-річчям
Одержимість їжею, втрата дружини та перемога над раком: цікаві факти про зірку Диявол носить Prada Стенлі Туччі
Селебріті
Одержимість їжею, втрата дружини та перемога над раком: цікаві факти про зірку "Диявол носить Prada" Стенлі Туччі
По-іншому не могло бути: Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Селебріті
"По-іншому не могло бути": Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Ми завжди намагалися бути найкращими батьками: Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Селебріті
"Ми завжди намагалися бути найкращими батьками": Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Більше матеріалів